57-річна Порізкова у мереживі та прозорих луках засвітила груди на сторінках Vogue

16 лютого 2023, 16:00

57-річна чесько-шведська супермодель Пауліна Порізкова - одна з тих сучасних жінок, які зробили свій вік не недоліком, а навпаки.

І хоча вона важко працює над своїм тілом, щоби виглядати молодо, Порізкова наголошує, що старіння - це лише привілей прожити довге життя.

Модель нещодавно прикрасила обкладинку Vogue Scandinavia та попозувала у прозорих луках для його сторінок.

 
Порізкова пишається своїм віком і своїм тілом

"Витончено старіти? У нашій культурі для жінок це означає зберігати молодость. Або, принаймні, робити виглядк. Або віддалятися від світу, щоби сидіти й розмірковувати про минуле... До біса це. Старіння - це привілей прожити довге життя. Ви можете боротися з цим або прийняти це. Але є третій варіант. Осягнути це. Осягнення цього означає як прийняття, так і боротьбу", - розмірковує Порізкова про вік.

 
Супермодель надихає жінок по всьому світу

"Погодьтеся з тим, що зміни всередині та зовні неминучі. І обидві цінні. По мірі того, як ваша внутрішня сила зростає, ваші зморшки відображають час, який ви витратили, щоб стати сильнішою. Боротьбу краще витрачати не на заперечення віку, а на те, щоб пустити його в дію. Боріться, щоб зберегти своє тіло здоровим", - закликала Порізкова, яка постійно демонструє себе в купальнику.

 
Порізкова посвітила грудьми на сторінках Vogue

"Мені незабаром виповниться 58, і я ціную своє тіло як ніколи. Це потребує багато роботи, особливо з довбаними стегнами... Щоб залишатися у формі, потрібно набагато більше часу та зусиль, але це дозволяє мені повноцінно жити в оболонці, яку я отримала від народження, і яку сприймала як належне більшу частину свого життя.

Але вже ні. Тепер це свідоме рішення - дозволити тілу працювати якнайкраще, бути вдячною за його здатність рухати мене світом, щоб продовжувати збирати красу всього цього. Включно із болем", - зауважила модель.

 
 
Порізкова вважає, що цілком виглядає на свій вік, але наголошує, що багато працює заради свого вигляду
фото vogue з instagram

Нагадаємо, два роки тому Пауліна тролила еджистів фотографіями свого голого тіла.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів