"В житті виглядає трошки інакше": Цимбалюк розказав, як познайомився з коханою, та що його найбільше вразило в ній

16 лютого 2023, 16:30

Актор Тарас Цимбалюк, який у серпні минулого року розійшовся зі своєю дружиною, розказав про знайомство з рестораторкою та екс-учасницею "Холостяка" Світланою Готочкіною.

У проєкті СТБ "Як ти?" артист відверто розповів про їхню першу розмову та зізнався, що його найбільше вразило в дівчині.

За словами Тараса, їхні з коханою погляди на майбутнє схожі.

"Я взагалі не бачу сенсу без стосунків і сім’ї у своєму житті. Ти повинен заради когось жити. Хтось повинен жити заради тебе. Я не загадував, що найближчим часом може відбутись така внутрішня приємна трансформація. Що когось зустріну, і ця людина співпаде, як пазл. Тому це приємно", - зазначив він.


 

Знайомство актора з Готочкіною відбулось в соціальній мережі завдяки подрузі.

"Настя прийшла до мене на виставу, зняла сторі, і Свєта на це відреагувала. Ми почали переписуватись. Полайкали одне одному фотки. А найголовніше сталось десь через 3 дні. Свєта тоді була в Польщі. Ми зідзвонились у WhatsApp. Ніхто нічого не очікував від цього дзвінка. Проговорили 4 години… Ми ржали як коні. У нас стався синхрон в почутті гумору, нам цікаво було дізнатись один про одного хоч щось.

Свєтуся дуже ініціативна. У неї є харизма, яка, звичайно, притягує мене", - зізнався Тарас.

 

Разом пара вже 5 місяців. За словами актора, перша зустріч змусила його, дорослого чоловіка, хвилюватись, наче хлопчика:

"Перший місяць ми взагалі не бачились, лише спілкувались. А потім була дуже цікава перша зустріч. Так, я бачив фотографії Свєти, ми зідзвонювались по відео, але в житті вона виглядає трошки інакше. Перші моменти сканували один одного, вивчали. Були переживання… взяти за руку…

Ми спілкувались досить сміливо дистанційно, а зустрілись – і складно було слова підібрати. В цьому був свій шарм і кайф. Я взагалі ніколи ні з ким не знайомився дистанційно. Архаїчний в цьому плані. Але щось в цьому є, звичайно. Зрозумів, що закохався, мабуть, після нашої першої телефонної розмови", - згадав Цимбалюк.

 

Нагадаємо, в процесі розлучення з дружиною Цимбалюк розказав, які почуття відчував до неї на той момент.

А вже за кілька місяців показався зі Свєтою і назвав її "ідеальною жінкою".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Проявлення добра vs одноклітинні диванні критики: Цимбалюк про те, як поділилися українці під час війни

Цимбалюк із голим торсом погарував на рідному городі. ФОТО

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів