Фіналістка "Холостяка" Мудра прокоментувала чутки про ескорт і розказала, скільки витрачає на б‘юті-процедури

17 лютого 2023, 12:45

Фіналістка "Холостяк-12" Олександра Мудра, яка у лютому переїхала в Америку, розказала про знайомство зі своїм новим обранцем.

В інтерв'ю Анні Олицькій вона також спростувала чутки про ескорт і розказала, які б'юті-процедури робить.

"Американець, з яким в мене мало бути побачення, якого я не бачила жодного разу. Я з ним познайомилася 14-го лютого на Тіндері.

Це було дуже особливо, в тому плані, що за контрактом ми не маємо права світитися ані в Тіндері, ані з будь-якими чоловіками на побаченнях, тобто це заборонено", - зазначила дівчина.


 

"Я пам'ятаю, як 14-го лютого сиджу зі своєю подругою в Харкові, і ми сміємося з того, що невдахи. І замість того, щоб бути з коханою людиною, кайфувати від кохання, ми сидимо вдвох, переглядаємо серіал.

Потім Саша вирішила зайти на Тіндер.

"Це був єдиний метч. Просто відразу я заходжу, метч: "привіт, давай перейдемо у WhatsApp", - згадала Саша.

 

"В нього була хороша курточка і окуляри. Я просто швидко проскролила. Він старший за мене на 15 років. Він ніколи не був одружений, в нього немає дітей. Взагалі він про все це думає лише протягом отанніх трьох років", - розказала Мудра.

За словами Саші, їхнє побачення було заплановано на 24 лютого 2022-го року, але, на жаль, вночі почалося повномасштабне вторгнення.

Американець виявився єдиною людиною, хто по пунктах розписав для неї план евакуації з України.

"Мені сказали, що він бізнесмен. В Києві перебував протягом року і відкрив там свою ІТ-компанію. Через ситуацію він вирушив назад до Америки", - розповіла Мудра.

"Наше перше побачення було для мене дуже дивним. В тому сенсі, що він одразу сказав: "дивися, я не буду розповідати тобі про рожеві замки, єдинорогів. Я шукаю собі дружину. Я не зацікавлений в якихось скороминущих зв'язках"", - згадала вона.

 

Як зазначила фіналістка шоу, чоловікові відразу ж сподобалася її "класна генетика":

"Я бачу, що ти не схильна до зайвої ваги, що ти натуральна. Мені це дуже подобається. Мені дуже сподобалося, як ти зі мною спілкувалася. Я відразу зрозумів, що ти класна. Буду робити все для того, щоб ти була щаслива".

А ще учасниця "Холостяка" спростувала чутки стосовно заробітку ескортом.

"Тема ескорту переслідує мене з першого контракту, коли я тільки полетіла працювати до Туреччини спортивним аніматором. Працювала по 16-17 годин на день... Часу на те, щоб ескортити в мене не було", - запевнила вона.

 

За словами дівчини, протягом 8 місяців в Туреччині вона заробила гроші і відклала їх на подарунки близьким:

"Я з простої сім'ї, зі спального району, я навіть не з центру Харкова".

Одразу після приїзду в рідне місто вона отримувала коментарі від людей стосовно ескорту, але вирішила не виправдовуватися.

 

Серед дівчат на проєкті Мудра була однією з небагатьох, хто підтримує красу без допомоги хірургічних втручань.

"В мене проблемна шкіра, в мене були висипання, акне, - я з ними боролася і досі борюся. Єдине, що я робила, це лазерне шліфування. В Америці я ще зробила процедуру PHP (коли беруть кров з вени і колють в рубці, потім роблять лазерне шліфування, а потім цією ж кров'ю натирають щічки)", - розповіла про свій догляд фіналістка шоу.

"PHP з лазером коштували 5000, але знову ж таки, це одноразова акція", - підрахувала Мудра.

Нагадаємо, раніше головний герой "Холостяка" Топольський розказав, чому розійшовся з переможницею та чи був у них секс.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Фіналістка "Холостяка" Мудра в блискучому міні показала декольте до пупа

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів