"Не завжди все гладко": Лачен розказав про знайомства в мережі та чи перебуває у стосунках

2 березня 2023, 15:30

Блогер і автор інформаційного Telegram-каналу "Лачен пише" Ігор Лаченков розкрив подробиці особистого життя.

В інтерв'ю Маші Єфросиніній він також розказав, чи знайомиться з дівчатами, та що думає про стосунки.

За словами Ігоря, в реальному житті він ніколи не познайомиться з людиною першим, навіть якщо вона йому сподобалася. А от в Instagram Лачен залюбки відповідає прекрасній частині людства:

"Відповідаю по-різному. Запрошувати на побачення - немає сенсу. Просто нема часу. У мене на друзів іноді нема часу. Я не бачив деяких друзів протягом року. І, якщо знаходжу вільний час, то краще зустрінусь з друзями або з кимось, кому давно пообіцяв, з новими знайомими", - зізнався Ігор.


 

"Все одно спілкуюся з дівчатами, але просто немає там... Зустрічаюсь з кимось. Я веду нормальний спосіб життя, просто мене не цікавлять стосунки", - додав блогер.

А ще Лаченков розказав, що для нього в пріоритеті.

"Життя так швидко змінилося, що в пріоритеті війна та робота, і все відійшло на другий план. Мій день пов’язаний із постійним спілкуванням. Насамперед це військові, сім'я та друзі. І коли ти протягом цього часу з усіма спілкуєшся, то витрачаєш свій ресурс (це ще я не кажу про роботу), не маєш ресурсу вже на себе, ти емоційно пропускаєш все через себе. І в тебе вже немає сил на якусь іншу людину. У чому сенс якихось стосунків, коли в тебе немає емоційних та фізичних сил на себе?" — зазначив він.

 
"Я був менш серйозний, більш радісний, емоційний, було більше сил. Зараз все змінилося", - розказав Ігор про стан до війни

Лачен додав, що зараз йому не цікаві романтичні стосунки.

"Ми ж знаємо, як усі стосунки починаються і продовжуються. Це не завжди все так гладко. А вже не вистачає сил та нервів на щось ще. Я максимально легка людина у стосунках, просто, я ж кажу, зараз не на часі. Я ж не кажу, що категорично ні. Я просто не шукаю, мені не цікаво. Але в житті буває так...", - підсумував блогер.

Нагадаємо, раніше блогер Олексій Дурнєв поміркував, чому пари розходяться під час війни.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Тоня Матвієнко відповіла на чутки щодо свого розлучення з Мірзояном

"Це не кінець, а тільки початок": Валевська в особливій сукні отримала свідоцтво про своє розлучення

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів