"Я не залізний": Дантес зізнався, від чого йому легшає

9 березня 2023, 17:15

Співак Володимир Дантес зізнався, що іноді в нього зникають сили мотивувати інших, і тоді доводиться якось допомагати самому собі.

Для того, щоб відчути емоційне полегшення, музикант робить цілком зрозумілі речі - кричить та плаче.

Про це він написав у своєму Instagram.

"Хочеться бути сильним, хочеться писати мотивуючи пости. Але я не залізний і, іноді нажартувавшись на сцені, піднімаючи дух і відволікаючи інших від жахливих подій, розумію, що адекватніше – прийняти все що відбувається. Один раз і назавжди. Сісти так і прокричатися нормально, ридати, спалити люттю всіх ворогів", - зізнався Вова.


 
Дантес доволі відверто розказує про свої почуття

"Так і зробив. Стало легше. Я перестаю ставити собі питання "чому?", "коли?", "навіщо?". Це моє життя. Це наше життя. Воно не буде таким, як раніше. Так, буде краще, 100%, просто не треба підганяти цей момент. Живу тут і зараз", - зауважив Дантес.

 
Не соромтеся кричати і ридати - радить Вова

"Ось пишу це і на душі кішки шкребуть, а за декілька годин буду сміятися, а потім буду помічати як пахне весною, потім будуть якісь ще емоції… але потім... не планую і не чекаю. Раджу кожному прокричатися, проридатися, згадати і подякувати всім, завдяки кому ми живі, задонатити, усміхнутися і ЖИТИ", - підсумував артист.

Нагадаємо, нещодавно в інтерв'ю ТаблоID Дантес розповів, чому не пише пісні про війну та чому приховує подробиці про стосунки з Кацуріною.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Дантес показався із сином Кацуріна в руках та поміркував про самообман

"Що робити?": Кацуріна показала, які "вимоги" ставить перед нею Дантес

"Чайлдфрішник із 2 дітьми": Дантес про стосунки з малими Кацуріної і про те, чому до війни топив за російську

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів