"Чайлдфрішник із 2 дітьми": Дантес про стосунки з малими Кацуріної і про те, чому до війни топив за російську

29 листопада 2022, 18:30

Співак Володимир Дантес зізнався, що до війни він був із тих, хто говорив "какая разніца", надаючи перевагу російській мові для спілкування. Відтоді змінилося не лише це, а і погляди артиста на батьківство, позаяк раніше він вважав себе чайдфрі.

Про стосунки з донькою та сином своєї нинішньої пасії Даші Кацуріної, та чи планують вони завести спільного малюка, ексчоловік Наді Дорофєєвої розказав у проєкті "Розмова".

 
Дантес декілька місяців тому перейшов на українську мову
фото з instagram дантеса

"Я та сама людина, яка розмивала кордони. Я та сама людина, яка говорила "та какая разніца". Я виріс у російськомовній родині. У мене навколо була російська мова. І я думав: "Ну я живу в Україні, нічого такого страшного немає, ось є державна мова, ось є російська". Хоча маю сказати, що я грав у спектаклях у Палаці дитячої та юнацької творчості – і там ми грали українською, це було у 2003-2005-му роках. Серіал "Друзі", мультики були українською. Мені подобався україномовний переклад, він найкрутіший. Але говорив я російською. І я прям топив за це", - пригадав артист.


"У 2015-16 роках мені здавалося, що на телебаченні почали пресувати людей, які розмовляють російською. І я почав ловити наративи, які для мене були легшими, на кшталт: "А ось я звик російською. А в Австрії взагалі немає рідної мови, але ж вона не перестає від цього бути країною. А в Бельгії взагалі дві державні мови". І я думав: ну ось вам приклади, що не так? Справді, що не так у 2016 році? Крим, Донецьк, Луганськ... Я, як егоїстична людина, думав тільки про себе", - визнав він.

 
Зараз артист жалкує про те, що "розмивав кордони"

Дантес побоювався, що не зможе висловлювати свої думки українською та буде несмішним. Тепер він переконаний: всі, хто досі керується цими наративами, незабаром, як і він, забалакають українською.

"Я зрозумів, що коли ти спілкуєшся українською, тобі складно потім перейти на російську і навпаки. Це різні мови, вони зовсім не схожі між собою, потрібно постійно перемикатися. І я подумав: а навіщо мені взагалі потрібна російська? Щоб що? У який момент мені може стати в нагоді російська? Ні в який... Зараз у побуті я взагалі не спілкуюся російською", – наголосив співак.

Зі слів Володимира, симпатія до Даші в нього була задовго до того, коли почалися їхні стосунки. "Тумблер" ввімкнувся після вже розриву Кацуріних, коли він підтримував жінку в тяжкий для неї період.

"Ми до цього були близькими друзями, ми всі дружили. І як всі друзі, ми підбираємо людей, із якими ми товаришуємо, людей, які нам симпатичні. Симпатичні як люди, симпатичні зовні. І ми дуже сильно дружили, дуже близько. Ми проводили час разом, відпочивали. Я впевнений, що симпатія була між нами усіма, ми реально всі четверо класні", - підкреслив Дантес.

 
Після розлучення, Дашиного та свого, в Володимира ввімкнувся "тумблер", але симпатія була й раніше

Володимир запевнив, що ні він, ні Даша ніколи не дозволяють собі говорити дітям щось погане про Мішу Кацуріна, адже тато для доньки й сина завжди має залишатися класним.

Що ж до самого Вови, то він ніколи не думав, що так сприйматиме дітей.

"Я - чайдфрішнік, до речі. Чайлдфрішник із двома дітьми. Я ніколи не думав, що це так круто... Діти - це вау... Діти - це так важко, це реально важко, і паралельно це так круто. Вони висмоктують із тебе енергію і тут же її віддають тобі. І найстрашніше - те, що я починаю сумувати за ними, і типу "бл*дь, ні, ні, що ви робите зі мною?!", - поділився він.

Дантес похвалився, що маленький Ваня впізнає його, вчиться вимовляти "Вова", і в них із хлопчиком уже є багато спільних приколів. Але робити Кацуріну багатодітною мамою артист не планує.

"Та куди там, бляха, там двоє, куди ще третю? Собаку максимум", - заявив він.

 
В Кацуріної від екса є донька Саша та син Ваня

Дантес прокоментував свій резонансний стендап, де він пожартував, що йому "складно займатися сексом із дівчиною в одній кімнаті з дитиною найкращого друга, доки він тр*хає його колишню дружину". Співак вважає, що то був "класний панч", та не розуміє моралізаторів-критиків.

"Це пишуть "фу" ті, хто не батьки? Давайте, батьки, напишіть, скільки разів ви НЕ трахалися при дітях, коли вони сплять у вашій кімнаті? Ви думаєте, що я отак: "Ти спиш? Прокидайся. Диви прикол" і починаю займатися сексом? Ви серйозно? Люди це розкручують, ну типу до*батися до чогось... Це - життя. Ваші батьки займалися сексом при вас. Ми жили в 1-кімнатній квартирі", - наголосив він.

Нагадаємо, Міша Кацурін нещодавно пояснив, чому вважає неправильним, коли подружжя продовжує жити разом "заради дітей".

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Я саме так і розлучився": Дантес натякнув на багатолюдний секс

"Історія непроста для сприйняття": Дорофєєва розповіла, як реагує на критику її роману з Кацуріним

"Стерво" Кацуріна розкрила причини свого розлучення та зізналася в коханні до Дантеса

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів