Невістка Бекхемів блиснула ніжками у глянці та розказала, на що вони з Брукліном заощаджують

15 березня 2023, 11:00

Акторка Нікола Пельтц Бекхем стала героїнею квітнево-травневого номеру Cosmopolitan, показавшись у різних луках та розслаблених позах.

У інтерв'ю дружина Брукліна Бекхема розказала про впевненість у собі, як ставиться до негативних коментарів у Instagram та на що їм, нащадкам мільярдерів, доводиться заощаджувати.

 
28-річна Нікола Пельтц Бекхем на обкладинці глянцю

Зі слів Ніколи, вони з коханим планують купити сімейне гніздечко.

"Ми точно хочемо дітей. Але спершу нам потрібен дім, зокрема тому, що в нас дуже багато песиків. Бруклін уже дуже хоче дітей, але я спершу хочу ще дечого досягти у моїй кар'єрі", - поділилася молодиця.

"У нас був дім у Лос-Анджелесі, але в певний момент ми його продали, бо думали, та, поїдемо на деякий час у Флориду. А потім такі типу, ні, це несерйозно, ми маємо бути в Лос-Анджелесі заради роботи. То було так тупо з нашого боку. І тепер ми заощаджуємо гроші, щоби купити дім нашої мрії", - розказала Нікола.

 
У квітні Пельтц Бекхеми відсвяткують першу річницю свого весілля

Як зізналася Бруклінова дружина, її зачіпають погані коментарі у соцмережі, й їй кортить відповісти кожному хейтеру, що він неправий і просто не знає її. Себе Нікола називає впевненою в собі людиною.

"Гадаю, це через те, що я виросла з шістьма братами, вони вбили мені в голову: "Ти прекрасна. Ти прекрасна", особливо в тім, що стосується відносин. У мене було лише троє бойфрендів, бо я завжди була неприступною, поки мені справді хтось не подобався. Мої брати завжди говорили: "Ні. Ти заслуговуєш на краще. Ти заслуговуєш на краще. Ти заслуговуєш на краще", - пригадала вона.

 
Завдяки братам у Ніколи нема проблем із самооцінкою
 
Подружжя збирає гроші на дім своєї мрії
 
 

Як відомо, в Ніколи та Брукліна п'ятеро песиків. А ще акторка створила благодійну організацію, яка опікується тваринами з притулків, котрим загрожує евтаназія. Нагадаємо, в жовтні Пельтц Бекхеми "вдочерили" собачку з дуже непростою долею.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Наче варене яйце": невістка Бекхемів показала, як виглядає без макіяжу. ФОТО

"Ні, ні і ще раз ні": підписники вщент рознесли кулінарний "шедевр" Брукліна Бекхема

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів