"Вона мене кохає": Аффлек розхвалив "генія" Джей Ло та запевнив, що пиячив не через Гарнер

17 березня 2023, 13:01

Американський актор Бен Аффлек дав інтерв'ю, в якому вирішив остаточно розставити крапки над "і" щодо свого пияцтва за часів шлюбу з Дженніфер Гарнер. Неодноразово згадав у розмові зірка й свою нинішню дружину Дженніфер Лопес, яку, зокрема, назвав неймовірною.

Бен високо цінує поради коханої як стосовно роботи, так і життєвих тем. Але знову вести Instagram вона його поки не переконала.

 
Бен у інтерв'ю говорив про свій новий фільм "Air Jordan", а ще про колишню та чинну дружину
фото з instagram та сайту The Hollywood Reporter

"Моя дружина в ньому геній. Не знаю, чи існує хтось, хто розуміє Instagram ліпше за неї. Насправді вона перед цим інтерв'ю провела зі мною бесіду. Вона вважає, що через мій досвід я став дуже сторожким. І вона права. Я дивлюся на це як на мінні поля, де якщо ти скажеш одну неправильну річ, твоїй кар'єрі може настати кінець. Я маю справді болісний досвід, коли я дав інтерв'ю, де був дуже вразливим, і те, що з нього вихопили, було не лише неправильним, а протилежним тому, що я мав на увазі", - поділився Аффлек із The Hollywood Reporter.


 
Актор боїться розкриватися перед людьми, бо його можуть невірно зрозуміти

"Думка, що я звинуватив мою дружину в моєму пияцтві. Скажу чітко, моя поведінка - це повністю моя відповідальність. Думка, яку я намагався донести, була сумна. Кожен, хто проходить через розлучення, робить ці підрахунки: "Скільки ми старалися?" Ми кохали одне одного. Ми піклуємося одне про одного. Ми поважаємо одне одного. Я намагався сказати: "Агов, дивіться, я забагато пив, і чим нещасливішим ти стаєш, чи через роботу, чи через шлюб, просто коли твоє життя стає складнішим, якщо ти робиш нездорові речі, щоби заповнити діру, ти почнеш робити ці речі ще більше", - пояснив він.

На той момент Аффлеку здавалося, що він чітко проговорив свою думку. Але наслідки того інтерв'ю виявилися неочікуваними для нього.

"Це New York Post заради клікбейту навмисне перекрутили, і всі решта підхопили, і байдуже, скільки разів я сказав: "Я так не думаю. Кажу вам, я не звинувачую мою ексдружину в моєму алкоголізмі". Отже, так. Це тяжко. Але вона (Джей Ло) мені сьогодні сказала: "Розслабся, будь собою. Веселися. Ти ж насправді веселий чувак, справжній та щирий, ти просто видаєшся таким серйозним." Я видаюся серйозним? Але, як і багато в чому, вона дійсно права. І вона мене кохає. Вона турбується про мене. Вона намагається мені допомогти. Тож типу, може, мені, бл*дь варто послухати її", - зізнався він.

 
Лопрес і Аффлек на "Греммі"
фото getty images

Коментуючи меми про свій нудьгуючий вигляд на церемонії "Греммі", актор наголосив, що насправді добре проводив час. Бен зазначив, що раніше до його поведінки на подібних івентах не було такої уваги.

"Я ходив на заходи, де був роздратованим. Ходив і нудився. Ходив на нагородження і напивався, купа таких було. Ніхто жодного разу не сказав, що я п'яний. Але тоді (після "Греммі") говорили типу "Він п'яний." Гадаю, це цікаво. Це піднімає питання, чи розумно зізнаватися, що в тебе залежність, бо є багато співчуття, але й на тобі гігантське тавро, яке тебе часто гнітить. Я гадаю, це відбиває в людей бажання змінювати їхні життя на краще", - сказав він.

"Я став - без жодного на те мого бажання - одним із символів акторського алкоголізму та одужання, всього цього. І найкраще в цьому те, що інколи люди мені дзвонять і питають: "Агов, можеш мені допомогти?" І мені дуже приємно це робити", - поділився Аффлек, додавши, що все ж не радить людям, які намагаються побороти залежність, розказувати про це направо і наліво.

Нагадаємо, крім проблем із алкоголем у Бена Аффлека була ще й ігроманія.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Лопес у карго-штанях і светрику засвітилася з Аффлеком у їхній новій оселі

Жодних драм: Лопес із Аффлеком засвітилися на одному івенті з його колишньою

"Емоційний перехід": Лопес прокоментувала переїзд їхніх з Аффлеком дітей до одного будинку

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів