"Дуже добрий коханий хлопчик": Камінська заінтригувала своїм бойфрендом, якого вчить української

7 квітня 2023, 11:00

Співачка Слава Камінська зізналася, що стала дуже забобонна, тому воліє не розказувати про своє особисте життя. Та схоже, воно в неї просто вирує. У вересні 38-річна зірка говорила, що має коханого, який в Україні помагає ЗСУ наближати перемогу, а тепер її серце вже зайняте деким іншим.

Про нього, а ще про екса Едгара Камінського, який під час повномасштабної війни виїхав за кордон, Слава розповіла в інтерв'ю Славі Дьоміну.

 
Слава про зміни в своєму особистому житті говорить небагато, але цікаво
фото з instagram камінської

Артистка поки не збирається повертатися з Нідерландів до України. Квартира, де вона мешкає з дітьми та нянею, оплачена Едгаром до кінця літа. Підтримує Славу фінансово і нинішній бойфренд.


"Не буду лукавити, скажу, що мені допомагає дуже добрий коханий хлопчик", - зізналася Камінська.

Зі своїм загадковим "хлопчиком" співачка познайомилася на відпочинку.

"Він розуміє російську, він трошки розуміє українську, він трошки розуміє іспанську, він розуміє естонську - він все розуміє! І зараз ми вивчаємо українську. Я з ним спілкуюся українською, я дуже хочу, щоби він розмовляв українською. Він не все розуміє, що я кажу, іспанська в нього набагато краща, ніж українська, але "шокать" я його вже навчила", - поділилася вона.

 
Новий обранець артистки - іноземець

На запитання, чи готова вона втретє вийти заміж, зірка відповіла ствердно. Слава гадки не має, чи ревнує її до нинішнього коханого Едгар. Останній наразі перебуває не в Україні.

"Я не знаю, законним чи незаконним шляхом (він виїхав). Так, він зараз знаходиться в Європі, але я хочу сказати: я розумію, що важко в Україні, але він дуже фінансово допомагав, дуже багато грошей він висилав на ЗСУ, дуже багато - він мені стільки грошей не давав. Тільки те, що я знаю, це 80-70 тисяч євро. І в нього ж залишилися робітники в Києві, він дуже благородно чинив, бо він платив і зарплатню, і все-все-все", - запевнила вона.

"Кожен робить те, що він може робити. Якщо він може триматись за цицьки, то він і повинен триматись за цицьки. І якщо він може заробляти на цьому гроші, ще допомагати, то мені здається, так буде набагато краще. Кожен допомагає як може. Хтось захищає нас на пєрєдку, а хтось допомагає грошима", - наголосила Камінська.

Зі слів Слави, живучи в Нідерландах, вона менше комплексує через зовнішність, ходить без макіяжу та не переймається тим, що погладшала. Зате, завдяки регулярній їзді на велосипеді, в артистки "жопа красива стала".

 
38-річна Камінська готова до третього заміжжя

Від ідеї зробити блефаропластику Камінська поки відмовилася, а ін'єкції краси їй безкоштовно робить подруга-українка, яка має клініку краси у Гаазі.

"Я була би схожа на шарпея, якби не робила уколи, в мене ж міміка", - зізналася Камінська.

Нагадаємо, торік Слава отримала шквал критики в мережі через свої скарги на життя в Європі.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Оголена Камінська лірично поплескалася у ванні під свою пісню

"Нескорений та стійкий": Камінська приїхала до України та показалася у понівеченому обстрілами Харкові

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів