Шульгіна розказала про знайомство з чоловіком, стосунки з його ексдружиною та хто в родині більше заробляє

1 травня 2023, 15:45

Переможниця першого сезону українського "Холостяка", блогерка і лайф-коуч Олександра Шульгіна розкрила подробиці особистого життя.

В інтерв'ю Олицькій вона також зізналася про перше враження від свого чоловіка (якого Саша називає Суперменом) та розказала про сімейний бюджет.

Шульгіна познайомилася з майбутнім чоловіком на одній з вечірок в Америці:

"Я така на свій страх і ризик приїхала, і зустріла там свого чоловіка, який був у робочому відрядженні з Лос-Анджелеса".


 
У червні минулого року пара заручилася

"Він не американець, йому 43 роки. Коли йому було 23 він переїхав один в Америку. Він сам з Болівії, просто в нього 85% хорватської крові.

Я знаю, що на сьогодні це людина, з якою мені дуже комфортно, яку я люблю, поважаю, з якою бачу своє майбутнє. Він так само. Але я не знаю, як воно буде складатися. Може тому, що я дуже, така, побита... Багато чого було, багато чого бачила. Тому я не зарікаюся", - зазначила Саша.

За словами блогерки, відразу після знайомства вона не звернула увагу на свого чоловіка. Однак під час першого побачення, за ланчем, жінка змінила свою думку:

"Я закохалася, але ж в мене за два тижні поїздка в Україну на три місяці. І я така... Він живе в Лос-Анджелесі, який я ненавиджу, я в Маямі. Я така: "ні". Це не спрацює, нічого не вийде".

 
На першій зустрічі чоловік не вразив Сашу, проте згодом підкорив її своїми вчинками

Як відомо, обранець блогерки має колишню дружину і двох дітей від неї: 13-річного і 15-річного синів.

"Я не стала ніякою причиною розлучення, я хочу, щоб усі це зрозуміли. Тому що вони вже подали на розлучення до мене, так, коли він зі мною зустрівся, то був вже вільним чоловіком", - підкреслила Саша.

Шульгіна також розповіла, що колишня дружина-американка її Супермена не проти познайомитися з нею:

"Ще ні, якось не було можливості. Але я готова. І вона нещодавно також йому написала, що "хочу зустрітися, з донечкою познайомитися".

 
За словами жінки, з нею та її тоді ще партнером відбувалися дивні магічні речі - знаки долі, які й підштовхнули її до серйозних стосунків

На першому побаченні Саша попередила чоловіка, що планує народження дитини на наступний рік. Після цього він не хотів їй телефонувати, але ситуацію виправив його бізнес-партнер:

"Він злякався, але все одно продовжив діяти".

Шульгіна і Супермен довго не з'їжджалися через те, що жили в разних містах. Однак згодом чоловік орендував для неї квартиру в Лос-Анджелесі:

"Спочатку ми домовилися, що він буде оплачувати половину і я, а потім я з ним поговорила, і він платив за всю хату".

 

Не обійшли і теми сімейного бюджету.

"Чоловік заробляє більше. Сімейного контракту у нас немає. Не зійшлися, хоча намагалися скласти. Але його можна завжди дописати. Я, до речі, хочу його зробити. Я за контракт, але без контракту жінці більше дістається", - зазначила Шульгіна.

Як відомо, Саша з чоловіком виховують 10-місячну дочку Анджеліну. Нещодавно блогерка повідомила, що очікує на другу дитину.

Подружжя веде здоровий спосіб життя і влаштовує побачення ціквого формату, які блогерка регулярно показує у мережі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Мені реально страшно": Шульгіна розказала, чому боїться гуляти з донькою вулицями Америки

"Мій наймасштабніший проєкт": переможниця "Холостяк-1" Шульгіна вперше стала мамою

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів