Раміна розказала, як намагалася врятувати стосунки, та натякнула на причину розриву

3 травня 2023, 12:45

Блогерка Раміна Есхакзай, яка у квітні повідомила про намір розійтися з адвокатом Євгеном Проніним, згадала про ситуацію у сосунках за довгий час до розриву.

В інтерв'ю Маші Єфросиніній за 4 квітня вона також розповіла, який внесок колишній бойфренд зробив в її кар'єру та про вплив роботи на їхні почуття.

Як відомо, від самого початку стосунків Євген допомагав Раміні із роботою і брав на себе чимало задач:

"Женя бере безпосередню участь у створенні контенту. Він якось так генерує цікаво ідеї і цікавиться такими тематиками, якими не цікавлюсь я. І, наприклад, я дивлюся, а що він дивиться на YouTube. Я така: "о, а хто це?". Він розповідає про цю людину, я така: "угу, а я про нього нічого не чула. Як ти думаєш, може запросити на інтерв'ю?"


 
"Я завжди з ним раджуся і зараз це трохи підбішує його, тому що моя робота заполонила моє життя, і я зараз вчуся робити так, щоб в моєму житті було щось окрім роботи", - додала Раміна

Блогерка також відповіла, чи не боялася вона з вже колишнім нареченим професійних ревнощів:

"Коли ми з ним починали будувати стосунки, він був успішним, а я тягнулася до нього. І за цей рік війни він здобув навички, але ж його професійні навички (юридичні) нікуди не поділись. Тобто, думаю, потрібен час, і він так само буде успішним".

 
За словами блогерки, саме робота стала однією з головних причин розриву

Вже майже за місяць до оголошення розлучення Есхакзай розповідала, як робота зіпсувала стосунки експари:

"В мене просто немає життя, і це дуже велика проблема. Це трудоголізм якийсь нездоровий, максимально нездоровий. Виходить так, що я не приділяю часу своєму нареченому, і це надзвичайно погано для стосунків. Я дуже йому вдячна за те, що він стільки часу брав участь і досі бере у генеруванні ідей для мого каналу, знайомить мене з цікавими людьми, радить мені зробити якісь цікаві випуски".

"Женя зробив дуже багато для мого каналу, реалізації мене як професіонала, і він такий, знаєш, надихає мене на створення контенту. А я зараз хочу зробити так, щоб, скажімо так, я реалізувала себе, тепер пора приділити час Жені, щоб в нас було якесь життя окрім контенту", - розповідала жінка про наміри покращити стосунки.

 

"Він каже, що потрібно, щоб було якесь життя окрім роботи: "Давай домовимося, що, там, хоча б після восьмої і у вихідні ані ти, ані я не працюємо". Ми зараз приходимо до того, що необхідна якась чіткість", - згадала блогерка.

Нагадаємо, раніше Раміна розказувала, як оговтатися після тривалих стосунків. Одними з найважливіших тез для неї є пошук себе та робота із психологом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Скільки можна мене хейтити?": Раміна пожалілася на чергові закиди недоброзичливців

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів