Мішина з нагоди 34-річчя поділилася висновками та гіпнотичним ВІДЕО в купальнику

19 червня 2023, 12:30

Акторка Ксенія Мішина 18-го червня відсвяткувала своє 34-річчя. В цей особливий день із нею були найрідніші - син Платон і мама, яку зірка не бачила понад два роки.

А оскільки перебуває сімейство зараз на турецькому курорті, то подарунком від іменинниці фанам став спекотний пляжний контент у Instagram.

Також Ксюша вирішила розповісти про висновки, які зробила для себе протягом нелегкого "трансформативного" року.

 
Рік у Мішиної справді видався нелегкий. Чого лише вартий скандал чрез знімання роботи ППО

Зі слів Ксенії, саме ці висновки допомогли їй не здатися, не занепасти духом, а навпаки, розвиватися далі та рухатися вперед.

 
Зірка вирішила не підбивати підсумки року, а поділитися важливими висновками, які для себе робила

"Тримати фокус на собі. Щоби не втратити, в першу чергу, себе. Бути в ресурсі, дарувати користь іншим", - написала Мішина.

 
А ще за цей рік (точніше, лише за лічені місяці) акторка суттєво покращила свою фізичну форму

"Продовжувати жити, діяти, не зупинятись. Не варто завмирати, заморожувати своє життя, впадати в стан анабіозу в очікуванні закінчення війни чи стабілізації ситуації. Поставити життя на "режим очікування" - найгірша затія", - наголосила зірка.

 

"Бути в курсі, але намагатись переключатись і не жити виключно жахливими подіями. З такою кількістю інформації я навчилась і зрозуміла, наскільки важливо фільтрувати інформаційний шум, вивужувати найважливіше, бути в курсі подій, але не жити новинами та трагедіями", - поділилася Ксю.

 
 
 
Іще один лук іменинниці

А ще іменинниця показала, як її вітав 11-річний Платон.

Нагадаємо, свого первістка Мішина порівнює з Олімпом. Як відомо, з батьком Платона, який був аб'юзером, акторка розійшлася ще під час вагітності.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів