"Був мудаком": Бєдняков розказав про сварки з дружиною, стосунки на відстані та фінансові питання

30 червня 2023, 15:20

Ведучий та шоумен Андрій Бєдняков розповів про стосунки на відстані з дружиною і матір'ю його дітей, акторкою Анастасією Короткою.

В інтерв'ю програмі "Слава+" він також зізнався, що в їхній родині є місце сваркам, і розказав про фінансові питання.

Наразі дружина Андрія з дітьми (донькою Ксенією і сином Остапом) живуть в Каліфорнії.

 
У жовтні минулого року Анастасія народила сина

"У нас є можливість, щоб вони були там (за кордоном - ред.). Якщо є така можливість, хай вони будуть там... Тут ми дивимося з точки зору наших дітей. Я хочу, щоб Ксенія навчалася, щоб у неї була стабільність. Для неї це важливо.

Щоб ми не приїхали, там, на півроку сюди, на півроку туди... На півроку в Україні. Ні. Вона там навчається в американській школі, вона вчить мову, вона американка. Вона народилася там, а ми завжди хотіли там пожити. У неї американське громадянство (і у Остапа так само)", - розказав Бєдняков.

 

Андрій також зізнався, що в їхньому шлюбі (якому, до речі, майже 9 років) не завжди все було мирно і спокійно.

"Ми одного разу розходилися навіть на якийсь там період, на два чи на три місяці. Ще було в Маріуполі. Я був мудаком, я дуже погано поводився. Дозволяв собі зайвого, я міг дуже сильно образливе щось сказати. Це з дитинства така історія. Це не бидло, це інакше, це такий, блін, мудак. Це була особисто моя проблема.

Було в Києві, коли ми розуміли, що щось у нас якось… Ми розмовляли. Одного разу було ніби вже так серйозно. Але ми прокручували все і починали спочатку. Бо це були емоції. Емоції потрібні", - поділився ведучий.

Зараз шоумен називає дружину своїм найкращим і найголовнішим другом, проте підкреслює, що не завжди все може розповісти коханій:

"В деяких моментах цьому другу можна щось не розповідати. Є різні моменти, до яких вона ставиться не так, як я ставлюся і краще ці теми не підіймати. Краще самому їх десь розрулити".

 

Також Бєдняков відповів, на чому тримаються їхні стосунки:

"Не знаю часом на чому тримаються. На чому тримаються… Тут у мене психіка вже така йо*нута...

На дітях, на повазі, на планах на майбутнє. Ну казати, що "наші стосунки на коханні" – це така нещирість. Так, є кохання. Але казати, що "на коханні", як оце люблять казати. Скільки було, що казали "на коханні", а наступного дня вже лайном одне одного поливають".

 

А ще Андрій розказав, хто з членів родини більше заробляє. В одному з інтерв'ю він розповідав, що колись його дружина заробляла більше.

"Вона мені скидала, тому що працювала. Потім я провів один корпоратив, і все стало на свої місця, розумієш. Для нас це ок, це правильно. Я не переживаю з цього приводу".

За словами Андрія, на місяць йому потрібно набагато більше, ніж 20 тисяч гривень.

"Плюс туди (за кордон - ред.) мені ще. Настя теж заробляє, але вона передає мені гривні на карту, бо їй там сплачують у гривнях", - зазначив він.

Нагадаємо, раніше Анастасія розказувала, коли планує повернутися в Україну разом з дітьми.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

З набряклими очима і другим підборіддям: Бєдняков привітав дружину з 37-річчям кумедними ФОТО

"Ненавиджу": Бєдняков показав, як російські окупанти зносять дім його дитинства в Маріуполі

"Щаслива мамка охєрєває": дружина Бєднякова показала новонародженого і заклопотану себе

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів