"Аж невдобно, що не на нулі": Юрко Юрченко мало не втратив слух та опинився в лікарні

1 липня 2023, 10:32

Лідер гурту Yurcash Юрко Юрченко потрапив до лікарні. Артист мало не втратив повністю слух.

Про це музикант розповів на своїй сторінці в Facebook.

"Бетховен 2.0. На благодійному концерті в Києві для "Сталевих жінок Азову" майже повністю втратив слух (аж невдобно, що не на нулі, там і поголосніше бувало). Такий собі прикольчик для професійного музиканта", – написав співак.

 
Юрко опинився в лікарні
фото з facebook музиканта

"Можливо перевтома, акубаротравма, наслідки минулих прильотів, хтозна. Мінуси: всі найблищі концерти і важливі поїздки відмінив. І шумить, і гуде, тріщить, як порваний динамік. Від різкого співу пташки шугаюсь наче від постріла. Та й в тональність не попадаю", – додав він.

Водночас Юрко не втрачає оптимізм та знаходить місце для жартів.

"Плюси: не чую єресь, яку ще несуть навколо на мертвому язику ненависного народу. Інтенсивна терапія на стаціонарі, тому вірю в позитивний прогноз лікування і в наших крутих ескулапів, що загнали мене сюди силоміць і бережно вливають мені в вуха і в вени "вітамінки", – написав музикант.

У дописі він також лишив реквізити для допомоги, якщо в когось є можливість підтримати його лікування. А ще закликав "мацкву без нього не брати".

Нагадаємо, нещодавно Юрко Юрченко розповідав, про те як зважився піти воювати без досвіду. Він також поділився спогадами про перший обстріл на передовій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Юрко Юрченко зі своїм гуртом подався співати в метро. ВІДЕО

"Плачу і радію": Юркеш зворушливо привітав із 10-річчям свого "синусоїда"

"Був щасливий, що потрібен тут і зараз": Юркеш про те, як пішов воювати без досвіду та про що думав під першим обстрілом

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів