"Не могла просто з ліжка встати": Шишпор зізналася, скільки кіло набрала через депресію та стрес

28 липня 2023, 16:09

Прима-балерина Христина Шишпор зізналася, що не належить до числа тих своїх щасливих колег, які є худенькими від природи. З зайвою вагою народна артистка України бореться все своє життя.

Які наслідки для її тіла мала депресія, яка вразила її після початку війни, та що змусило звернутися до лікаря, 36-річна Христина чесно розповіла YouTube-каналові "Я ЄДИНА".

 
Христина під час повномасштабної війни стикнулася з депресією
фото з instagram шишпор

Зі слів Шишпор, коли розпочалася повномасштабна війна, вона саме перебувала за кордоном, але готувалася прямувати до України, щоби зіграти спектакль 26-го лютого. Та зрештою артистці довелося провести на чужині цілих пів року, усвідомлюючи, що вона там - "ніхто". У липні 2022-го Христина з дочкою Юлею повернулися додому.


"Це відчуття таке... Кожна людина, яка повернулася зараз додому, вона це пережила. Коли цілуєш просто унітази, підлогу, землю, все, від чого ти... Я поїхала на чотири дні, а лишилася на пів року посеред світу з однією валізою. Психологічна травма була", - поділилася балерина.

 
Прима-балерина зізнається, що в неї тривалий час просто не було душевних сил на тренування

"Я не могла просто з ліжка встати. В мене була депресія така сильна. Ти лише їси, п'єш. Спочатку ти не їси, не п'єш, а потім більше заїдаєш, більше запиваєш. Нас до всього готували, але ж не до війни. І я не виняток, того що я жінка. Коли це сталося, я теж заїдала і запивала, тому я теж набрала, хочу сказати, кілограмів вісім так, може, навіть і більше, на стресі. Тому що пів року нічого не робити... І коли я сюди повернулася, я розуміла, що повинна була себе взяти в руки. Я звернулася до лікаря, зараз з ним теж працюю. Ще не бездоганні форми, як була до війни, бо ми всі - живі люди і це все зрозуміло", - зазначила вона.

Шишпор довелося прийняти те, що методи, якими вона колись вирішувала проблему з зайвою вагою, більше на ній не спрацьовують.

"Коли я тільки прийшла в театр, як я худла? Просто нічого не їла. Каву, шматочок шоколадки з'їсти... Зараз я так не можу, бо в мене нема сил. Я звернулася до ендокринолога, щоби вона мені допомогла, тому що я зрозумала, що я сама вже просто не справляюсь. Те, що я робила раніше, воно вже не працює. І вона мені сказала, що мені потрібно їсти чотири рази - для мене це просто була катастрофа, тому що як, де я буду їсти?! Мені нема часу просто стільки їсти! А вона каже: "От тому, що ти завжди не їла, організм зараз в шоці. Йому треба якийсь час прийти до тями", - розказала Христина.

 
Усе своє життя Шишпор бореться з зайвою вагою, бо від природи має жіночні форми

Щоденний сніданок, яким колись вона весь час нехтувала, тепер є одним із пунктів, які допомагають примі бути в ресурсі. Також вона радить усім починати свій ранок із фізичних вправ та склянки води, слухати драйвову музику, знаходити час на хобі, висипатися.

Окремо Христина закликала жінок не забувати про те, що вони - жінки і "не повинні все нести на своїх плечах".

Нагадаємо, Юля, донька Шишпор від шлюбу з футболістом Георгієм Бущаном, у перший клас пішла (і вже його закінчила) в Україні.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Не могла впоратися ні з чим": Каменських про антидепресанти, зловживання алкоголем і "зраду" Потапа

"Цього не видно в Instagram": "Міс Україна"-2019 у бікіні на Маврикії пожалілася на депресію

Різатдінова показала, якими вправами рятується від депресії під час війни

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів