"Якраз посередині менопаузи": 56-річна Холлі Беррі про сексуальність і справжню ціль воркаутів

11 серпня 2023, 12:14

Американська акторка Холлі Беррі переконана, що суспільству вже давно час позбутися багатьох стереотипів і табу відносно жіночого здоров'я та менопаузи. А для цього потрібно більше говорити на ці теми.

56-річна зірка так і зробила, поспілкувавшись із Women’s Health.

"Найважливіше в тім, щоби жінці володіти власною сексуальністю – це визнавати той етап, на якому ти перебуваєш – і приймати це. І я говорю це, бо перебуваю якраз посередині менопаузи", - зазначила Холлі.

 
Холлі Беррі на афтепаті "Оскара"-2023
фото getty images

"І я спростовую все, що, я гадала, знаю про менопаузу. Як-от: "Твоє життя скінчене." "Ти вже використана." "У суспільстві більше нема місця для тебе." "Маєш іти на пенсію." "Маєш закруглятися.", - наголосила зірка.

Беррі кидає виклик усім стереотипам щодо того, як має виглядати чи почуватися жінка її віку.

"Зараз, коли мені 56, я – найкраща я… Я кріпко у своїй бутності жінкою. Я нарешті усвідомлюю, що те, що я маю сказати, є цінним, навіть якщо ніхто з цим не погоджується", - поділилася актриса.

 
Акторка відкрито говорить про менопаузу, позаяк не вважає, що цю тему слід табуювати
фото getty images

Основна порада, яку бажає дати жінкам Холлі – самим бути хазяйками свого життя, як у 20 років, бо це час досліджувати та не дозволяти себе підганяти, так і в 30, не даючи зв’язувати себе ідеями про те, що вже "треба" заводити дітей.

"Вирішувати вам. І якщо ви не хочете дітей, вас не повинні визначати ті старі ідеології щодо того, що жінка "має" робити. Робіть це лише якщо хочете, бо для того, щоби виростити інші життя, ви віддаєте багато свого особистого життя. Може, ви не та жінка, яка цього хоче", - зазначила Беррі.

Як наголосила акторка, яка стала мамою в 41 та в 47 років, кожна жінка має усвідомлювати, хто вона і як хоче прожити своє життя, бо воно – одне-єдине.

Торкнулася зірка і теми спорту, підкресливши, що мотивацією тут не повинен бути зовнішній вигляд.

"Коли ми виконуємо воркаути, це не заради зовнішності. Це заради відчуття, еге ж? Це заради користі для здоров’я. І в того, щоби почуватися добре та мати цю користь для здоров’я, най буде побічний ефект, ви маєте гарний вигляд", - сказала Холлі.

Нагадаємо, своє справжнє кохання тричі розлучена Беррі зустріла лише після 50.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Як Холлі Беррі в тугенькі штанці впихали. Епічне ВІДЕО

Настрій - Холлі Беррі: як акторка голяка п’є вино на балконі. ФОТО

Цицьки Холлі Беррі "з'їдають" $120 тисяч на рік?

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів