Сопонару про пластику грудей, майбутню підтяжку обличчя, витрати на "манікюрчики-рєснічки" та чи бере гроші в нареченого

1 вересня 2023, 13:45

Акторка Ірина Сопонару, заручена з британцем на ім'я Різ, розказала про свої місячні заробітки та витрати, зокрема назвала приблизну суму, в яку щомісяця їй обходиться краса.

Також 36-річна зірка "Жіночого кварталу", яка має збільшені груди, чесно відповіла, чи вдасться знову до пластики. Про це зайшла мова в програмі "Слава +".

Зі слів Сопонару, її заробітки під час повномасштабної війни дуже нестабільні.

 
Ірина чесно розказала, чи планує подальші "апгрейди" своєї зовнішності

"В мене є театр, у мене є зйомки... дуже мало всього. Я не жаліюсь, просто розказую як є. І концерти "Єдиного кварталу". І все... Мені так важко порахувати, тому що в мене інколи буває місяць, де тисяча доларів, дві тисячі доларів, а буває місяць, де сто доларів", - поділилася вона.

Як зазначила Ірина, на "манікюрчики-рєснічки, оце все" на місяць у неї йде приблизно тисяча доларів. Зазвичай вона справляється сама, але "якщо якась біді-біда, то є наречений, який допоможе закрити якісь питання".

Акторка зізналася, що їй завжди було дуже важко просити в когось гроші, надто в чоловіка.

"Тому я перший раз коли щось попросила у Різа, і він такий "да, добре"... Я готувалась тиждень до цього! В мене підмишки постійно мокрі були від стресу. І коли я підійшла і він "да, добре", я типу "а так можна було взагалі?", - пригадала вона.

Ірина намагається робити це якнайрідше, бо для неї "трошки крінж", коли в дорослої жінки бракує власних коштів на якісь базові речі.

 
Наречений комікеси за потреби виручає її фінансово, але вона намагається цим не зловживати

"У нас немає спільного бюджету, і немає також 50 на 50. Мої гроші - це мої гроші, його гроші - це типу наші гроші", - заявила вона.

Побутові статті витрат переважно закриває Різ. А ще Ірина вважає стереотипом те, що сильна та незалежна жінка має бути проти того, щоби за неї в рестораніх платив чоловік тощо.

"Я все ж таки вважаю себе сильною і незалежною, але я дуже люблю, коли за мене платять у ресторанах. І взагалі коли за мене платять, мені дарують - для мене це прояв турботи. Приготувати сніданок, подзвонити, запитати "як ти?", якщо болить живіт, "вдягни шапку" чи ще щось і матеріальними штуками теж... Ну всім це приємно! Може, такі емансиповані жінки, які не люблять - це ок, молодці", - визнала вона.

Сопонару пояснила, чому вирішила збільшити груди, підкресливши, що зробила це для себе.

 
Цим бюстом Сопонару завдячує не матінці-природі, а пластичному хірургу

"У мене невеликі груди, як і раніше. В мене змінився смак. Я раніше дивилася і мені подобалися андрогінні дівчата з пласкими грудьми, без талії, щоби стегна були не дуже виражені - це був мій смак... Це був для мене ідеал жінки. І це змінилося. Мені почали подобатися форми. І мені не вистачало в деяких місцях цих форм. І я подумала, що життя таке коротке, воно одне. Я прожила 35 років із маленькими грудьми, я хочу решту прожити з середніми грудьми", – зазначила вона.

До 40 років Ірина хотіла би встигнути народити дитину, але перспектива стати мамою під час війни її лякає. Віку як такого зірка не боїться, а от із зовнішніми проявами старіння налаштована рішучо боротися.

"Віку не боюсь, боюсь старості, такої навіть ментальної старості, коли ти наче і не стара, а вже себе поховала: "у мене в цьому житті вже нічого хорошого статися не може", от мене це лякає", - пояснила комікеса.

"Є такі, що старіють красиво, їх не смущають зморшки. А я, напевно, більше з тих жінок, що... я цементом заллю обличчя, лиш би воно було більш-менш. Я буду робити процедури до останнього, якісь апаратні, ін'єкційні, я буду старатися цей момент відтермінувати... Я роблю багато чого: я роблю біоревіталізацію, мезотерапію, робила процедуру "морфеус" - це лазерна процедура, апаратна, націлена на тургор шкіри. Тому що мені не хочеться робити операцій якомога довше, але я точно знаю, що я буду їх робити, підтяжку якусь, але мені хотілося би її зробити в 60, наприклад, а не в 40", - додала Сопонару.

Нагадаємо, Ірина розказувала, де познайомилася зі своїм Різом.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Пляжні селфі та цілунки: Сопонару привітала коханого спільними ФОТО

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів