Фаворитка Тимошенко

20 грудня 2006, 14:26

Прямуючи брюссельськими коридорами, Юлія Тимошенко йшла до ліфту, щоб відправитись на зустріч до Хав’єра Солани. На мить вона зупинилася, щоб посміхнутись та привітати якусь модницю, одягнену в "Шанель".

Та у відповідь зробила жест, що вона триматиме за неї кулачки. Потім можна було побачити, як дві жінки сидять поряд і про щось дуже приязно балакають.


Королевська стала першою довіреною жінкою в оточенні ЮВТ

Так виникло природне запитання, а хто ж ця особа, до якої так прихильно ставиться Тимошенко?

Виявилось, це одна з депутаток її фракції, Наталія Королевська, хоча ніхто з журналістів на перший погляд ідентифікувати її не зміг. Можливо, це пов’язано з тим, що за півроку перебування у Раді, 79 номер списку БЮТ не встигла запам’ятатись ні гучними виступами, ні скандалами.

Утім, за цей час Королевська встигла потрапити у два рейтинги – її визнали найкрасивішою жінкою парламенту, а журнал "Фокус" поставив на 66 місце серед найвпливовіших жінок України.

У Раді Наталії завжди багато уваги приділяють чловіки

Але, здається, що таке "затишшя" молодої депутатки від БЮТ у Раді, лише тимчасове явище. Бо простий пошук в Інтернет одразу видає: "підприємство Королевської потрапило до Книги Гінесу", "Наталія Королевська збирає воєдино бізнес-еліту Луганщини", "Магнатка з московським корінням", "Залізна дівчинка примножує свій капітал" і багато інших загадкових речей.

І ще три борці за руку Королевської

А от детальні відомості про Королевську досить скупі – вона заміжня, має сина. Уродженка Луганщини, там же почала свою бізнес-кар'єру, торгуючи металобрухтом. Тоді ж вона встановила ділові зв’язки з "ІСД" та "Інтерпайпом". Пізніше, щоправда вона вирішила змінити профіль на більш витончені речі, і стала "королевою" морозива, створивши відповідну марку "Королівське морозиво" на базі "Луганськхолоду".

Саме вона організувала під час виборів піар-акцію з випуском морозива "Юля" у формі серця – чим, напевно, дуже полестила лідерці БЮТ.

Королевська Турчинову: "Десь я Вас вже бачила"

А ще відомо, що два роки тому Королевська підтримувала на виборах зовсім іншого політика – Віктора Януковича. За чутками, її родина навіть була причетна до того, аби на підтримку тодішнього кандидата в президенти приїхав до скандального Сєвєродонецька такий колоритний персонаж як мер Москви Юрій Лужков. Ії рідний брат Костянтин, начебто є одним із заступників Лужкова.

І з Лужковим "на дружеской ноге..."

Утім, після виборів 2004 року Королевська вирішила зробити ставку на зовсім іншого політика – Юлію Тимошенко. Можливо, пояснення цьому – в намірах Тимошенко за часів прем’єрства долучити фірми Лужкова (а, точніше, його дружини Олени Батуриної) до знесення в Україні "хрущовок" і будівництва на їх місці пристойного житла.

Ще одне питання, яке зараз стає менш риторичним, хто ж насправді організував перший візит ЮВТ до Москви? І чи випадково не причетна до цього перша красуня Парламенту, яка так швидко прониклася ідеями справедливості?!

Луганське обличчя БЮТ

Взагалі складається враження, що з московською бізнес-елітою, Королевська "на короткій нозі". Бо вже повертаючись із Брюсселю, в аеропорту вона зустрілася з відомим російським олігархом Євтушенко. Преса мала змогу спостерігати цю теплу зустріч "старих знайомих".

Також відомо, що Наталія пов’язана дружніми стосунками з місцевими "хазяєвами" Луганщини. Про Єфремова та Тихонова вона завжди говорить як про гарних друзів. До того ж кажуть, що з Єфремовим їх зв’язують ще й кумівські стосунки.

Утім, мабуть Королевська ніколи не вважала правильним дружити тільки з владою. Той же Микола Гапочка, відомий своєю епатажністю, завжди запевняв місцеву пресу, що "за такими як Наташа майбутнє".

У Луганську є такі, що її поважають, інші - бояться, а байдужих
от немає...

Більш детальний пошук відомостей про Королевську виявляє, що крім усього і ворогів у неї достатньо. ЇЇ завжди недолюблювали екс-колеги з облради.

Якось дуже стрімко вона, ставши депутатом у 25 років, злетіла і набула "під крилом" популярності в області. При цьому ніхто не встиг зрозуміти як і коли це сталося. Один відомий політик щиро дивувався: "Я взагалі не розумію, чого наша Наташа скрізь сунеться? Грошей у неї повно. Хоча... амбіцій напевно ще більше, ніж грошей..."

Я тут трішечки облаштуюсь, придивлюсь, а потім вам таке влаштую!

Якщо придивитися до Королевської уважніше, в ній можна побачити багато жестів від лідерки БЮТ – від манери ходити до міміки. Психологи називають таку схильність раппортом і, кажуть, що вона дуже допомагає людям з лідерськими амбіціями.

Як і всі парламентські діви, Королевська полюбляє дорогі бренди. Фотоплівка зафіксувала її в нарядах від Valentino, Alberta Ferretti та Celine. А "Louis Vuitton" в цей список не потрапив. Навіщо створювати внутрішню конкуренцію? І хто знає, чого надалі чекати від цієї начебто завжди привітної і милої жінки?

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів