"Вік цей не надто популярний": Мірошниченко розповіла, яку прийомну дитину вони шукають

24 квітня, 17:30

Дружина телеведучого Тімура Мірошниченка, юристка та блогерка Інна Мірошниченко розповіла, як просувається пошук їхньої майбутньої прийомної дитини.

Дівчинки саме такого віку, який хотілося би Інні, у київських дитбудинках наразі нема. Тому жінка вирішила поширити інформацію про це в Instagram - можливо, її майбутня донечка чекає в котромусь із регіональних закладів.

Інна поділилася в Instagram милими сімейними фото. Авторка цього - донька подружжя Мія

Інна поділилася в Instagram милими сімейними фото. Авторка цього - донька подружжя Мія

"Моя дитина - це дівчинка 8-10 років. У мене в висновку є ще нюанси по соціальній історії і особистих характеристиках майбутньої дитини. Тому пошуки ускладнюються. Але я знаю, що вона є. І чекає на нас" - написала Мірошниченко.


"На щастя, в Києві таких діток немає. Їх одразу забирають в сім'ї. Але десь в регіонах може бути набагато менше кандидатів. А вік цей не надто популярний", - зазначила блогерка, попросивши підписників, які знають про таку дівчинку, дати їй знати.

У дірект Інні одразу ж посипалися запитання про те, чому вона надає перевагу саме цьому віку. Адже раніше сама жінка пояснювала, що прийомна дитина має бути в сім'ї молодшою.

"...Я дуже хотіла старшу дитину. Молодше Марселя - це 0-2 роки. Діти цього віку на потребують мене. На них кандитатів у сотні разів більше, ніж їх є", - поділилася Мірошниченко.

"Я хотіла старшу дитину. Дитину, яка через вік втрачає свій шанс потрапити в сім'ю. Старше 11-12 не можемо, бо такій дитині треба простір. Окрема кімната. Ну і це несе багато ризиків... така різниця в віці", - додала вона.

У дівчинки скоро з'явиться старша сестра

У дівчинки скоро з'явиться старша сестра

Це і наступне фото - теж by Мія

Це і наступне фото - теж by Мія

Як відомо, трьом дітям Інни та Тімура - Мії, Марку та Марселю - зараз 5, 4 та 2,5 року. Молодше хлоп'я Мірошниченки всиновили влітку 2023-го. Зміни, які відтоді сталися з малим завдяки люблячій сім'ї, вражають.


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів