Наталя Могилевська зібралася у Монте-Карло з Бадоєвим

1 квітня 2008, 18:37

У понеділок Наталі Могилевській довелося померзнути у холодному знімальному павільйоні, лежачи на дерев'яних дошках. До того ж, співачка мусила вдавати, що вона гріється на теплому літньому сонечку.

Автором усіх цих знущань виявився відомий кліпмейкер Алан Бадоєв, який взявся за зйомки нового кліпу Могилевської на пісню "Любила".

Могилевську поклали на дошки і змусили вдавати, що це пляж

У досить прохолодному павільйоні кіностудії група Бадоєва створила справжній океанський пляж, на якому, під променями штучного сонця, Могилевська в досить відвертому пляжному вбранні, співає сумну пісню.


Могилевська гріла ноги капцями
Сама співачка каже, що на ідею кліпу вплинуло те, що "всі дуже скучили по морю".

Бадоєв контролює процес

"У цьому кліпі усе, що ми знімаємо - море, пісок, люди, буде ілюзією, і глядач дуже явно це побачить. Але головною в цьому буде, звичайно ж, любов, до якої прагнуть усі, у будь-яку пору року і у будь-якому місці на Землі", - зізналася Могилевська.

Для втілення її ідеї Бадоєв запустив у павільйон з десяток молодих людей у пляжних костюмах, натягнув "вітрила", які мали символізувати море.

Бадоєв усе робить сам
Проте на цьому штучне море у цьому сезоні для Могилевської закінчується. Вже у травні вона махне на справжній відпочинок.

"Ми на травневі свята разом з Аланом Бадоєвим і Ольгою Навроцькою збираємося в Монте-Карло", - зізналася Могилевська.

Фото Євгена Южного та Screen-Media

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів