Розинська взяла до рук зброю, а Січкар полювала на кульбабки

20 травня 2008, 13:37

Ще до того, як кульбабки стали білими, зірки влаштували на них полювання. Ініціатором організованого нападу на невинні жовтунчики стала рудоволоса Маргарита Січкар, дружина футболіста Влада Ващука.

Організаторські таланти рестораторки знову підтвердилися. Задля того, аби згодом, за її словами, наварити варення, Рита скликала на збори кульбаб як зірок, так і їхніх нащадків.

До слова, полювання на кульбаби - це свято, що його дружина Ващука вигадала ще п'ять років тому. Особисто Риту з цими яскравими квіточками пов'язує назва її ресторану, яка у перекладі з японської означає саме "кульбаба".


Рестораторка Маргарита Січкар влаштувала кульбаб-свято

Метою зібрання тусовки стала ідея поставити рекорд на найбільший вінок з кульбаб. Для реєстрації цього факту був запрошений представник Книги рекордів України Ігор Підчибій.

Артистів пустили на поле збирати кульбабки. Співачка Лілу робила це у рукавицях

Збирати кульбабки закликав тусовку відомий конферансьє Дмитро Оськін. Сам популярний ведучий численних аукціонів теж привів на "поле" свою команду - дворічних онучок-близнючок Сашу і Настю.

Відомий конферансьє Дмитро Оськін привів цілу команду

Телеведуча-кулінар Даша Малахова привела на галявину свого сина. Співачка Лілу була одна, але до справи підійшла ґрунтовно - кульбаби збирала у спеціальних рукавичках...

Телеведуча-кулінар Даша Малахова: Синку, а тепер силою думки зриваємо кульбабки!

Аліна Гроссу спершу крутила носом - мовляв, не буду збирати квіти, їх хлопчики мають дівчатам дарувати. Але трошки згодом дитині полегшало, і вона насмикала пристойний букет.

Аліна Гроссу спершу крутила носом - мовляв, не буду збирати квіти, їх хлопчики мають дівчатам дарувати

У той час, як жінки "працювали у полі", співак Женя Фокін під керівництвом кухаря-японця вчився ліпити суші. Виходило не дуже, але у кухаря вистачало витримки і він продовжував наставляти "чайника".

Кухар-японець терпляче наставляв "чайника" Женю Фокіна, як крутити суші

Телеведуча Наталя Розинська взагалі відкинула ідею повзати у траві за кульбабками. Натомість білявка взяла до рук зброю і попрямувала у тир. Зібравши команду однодумців, Розинська захоплено мочила з пістолета по мішенях.

Телеведуча Наталя Розинська проміняла кульбаби на зброю

Гостей пригощали олениною на кісточці, тушкованою дикою качкою, ковбасками на грилі та літрами пива.

У результаті рекорд України було зареєстровано. Тусовка сплела з кульбабок вінок довжиною (по окружності) 28,7 метри.

А художниця Євгенія Гапчинська розслабилася і згадала дитинство

Причому Рита Січкар наказала кульбаби не викидати, а натомість упакувати у контейнер і відвезти у ресторан. Дружина футболіста пообіцяла зварити з них варення.

Між іншим, Влада Ващука на кульбаб-тусовці не було. Нібито лишився придивитися за маленькою дочкою Васею, яка народилася 15-го квітня.

За матеріалами "Комсомольської правди в Україні"

Фото Максима Люкова для "Комсомольської правди в Україні"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів