Тілоохоронець Ющенка злякався бійки з Шуфричем?

1 червня 2008, 13:18

Минулої п‘ятниці країна була як на шпильках - так і чесалися руки побачити нарешті двобій між начальником Управління держохорони Валерієм Гелетеєм і екс-головою МНС регіоналом Нестором Шуфричем.

Однак спершу Гелетей двобій переніс - через засідання РНБО, а тоді Шуфрич і його опонент ще довго вирішували, яким же самим чином одне одному пики набити.


Врешті бій перенесли на суботу. Та й тут кровожерливі очікування публіки не були задоволені. Гелетей, як і обіцяв, ні рук, ні ног Шуфричу не ламав - він просто не став битися з Нестором Івановичем.

Регіонал Василь Горбаль подивитися на товариша прийшов зі своєю леді-блонд - Танею Донець

Олімпійський чемпіон з вільної боротьби Ельбрус Тадеєв, як і швидка допомога, також приїхав на Шуфрича-Гелетея

"Приїхав Гелетей і в присутності мого тренера сказав, що його неправильно зрозуміла преса, бо він пожартував, а тому запропонував потиснути один одному руки", - розповів Шуфрич журналістам, пише "Українська правда"

"Тим, що я прийняв виклик у головного тілоохоронця Ющенка, я виграв, незалежно від того, що відбулося би на татамі", - підкреслив регіонал.

Валерій Гелетей відмазався від Нестора Шуфрича

Певно, пишається собою Нестор Іванович, адже напередодні він зауважував: "Програти мені буде не соромно, а перемога для мене буде дорогого коштувати, тому що програш для нього, як він сам сказав, буде ганебним. Гелетей це розуміє, і тому, зважаючи на все, уникає двобою".

Тим не менше глядачам "зрелище" все ж таки влаштували. Шуфрич провів двохвилинний спаринг зі своїм тренером Олександром Мандриком - віце-президентом Федерації панкратіону (вид грецької боротьби).

Проте двобій таки мав місце. Шуфрич провів спаринг з власним тренером - а що, люди ж приїхали, стільки камер понавозили!

Шуфрич планував побороти Гелетея ударом ногою в першу хвилину бою

Між іншим, після бою Шуфричу вручили сертифікат про присвоєння йому третього дану з панкратіону. І це при тому, що тренувався регіонал навіть не рік, а всього сім днів.

Нестору Івановичу присвоїли на радощах третій дан з панкратіону (грецький вид боротьби)
Шуфрич - рекордсмен зі швидкості посвячення у ранг?

На припущення про нечесно отриманий третій дан Шуфрич відповів, що сприймає це "як титул почесного професора в якомусь університеті". Нагадаємо, днями президент Віктор Ющенко став почесним доктором права канадського Вінніпезького університету.

Регіонал Василь Горбаль вітає соратника з не-двобоєм із Гелетеєм. Ось вони, "Free Hugs" Горбаля і Шуфрича в реалі

Що ж до начальника Держохорони, то він, за його ж словами, коли їхав до спортзалу, навіть взяв з собою форму, але потім передумав.

"Я зайшов до Нестора Івановича, привітав його з днем народження батька, побачив, що він розігрітий. Мені було приємно, що це хоробра людина. Я запросив його на дружнє тренування до Управління державної охорони. Він погодився і сказав, якщо буде можливість, то приїде", - розповів Гелетей про те, як відмовлявся від двобою.

Гелетей розповів, як відмовлявся від двобою з Шуфричем

За його словами, він жартував, коли висловив бажання побитися з Шуфричем.

До речі, на питання до Нестора Івановича, чи буде він застосовувати свої навички у залі Верховної Ради, Шуфрич відповів - "тільки з метою самозахисту".

Фото Дмитра Амідова

ВІДЕО двобою Шуфрича з тренером дивіться на "Українській правді"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів