У Горбаля з депутаткою-білявкою стосунки на 101%

8 травня 2008, 19:06

Регіонала Василя Горбаля та його даму серця бютівку Тетяну Донець ТаблоID колись охрестив Ромео і Джульєттою української політики. І справді, дивно, як представники таких різних таборів можуть уживатися та ще й мати "стосунки на 101 %".

Та, судячи з одного з останніх інтерв‘ю жінки, свого обранця з Партії регіонів депутатка Шевченківської райради, схоже, вважає чи то нерозумним, чи то нечистим на руку чи помисли.

"На жаль, у нашій країні розумна людина не піде на держслужбу, знаючи, що буде одержувати копійки. А вже якщо піде, то з чітким уявленням про те, де і яким чином можна урвати від держави. І тому здібні, чесні люди - рідкість серед чиновників. У результаті втрачаємо ми всі", - впевнено заявляє Донець в інтерв‘ю журналу "Публичные люди".


Цікаво, за кого Тетяна має свого милого - кандидата у мера Києва Василя Горбаля? А можливо, імпозантна білявка зараховує свого коханого банкіра до категорії винятків у чиновництві?

Дама серця кандидата у мери Києва Василя Горбаля Тетяна Донець: "У нашій країні розумна людина не піде на держслужбу... А вже якщо піде, то з чітким уявленням про те, де і яким чином можна урвати від держави..."

У будь-якому разі спільну мову зі своїм регіоналом бютівка знаходить. "Ми обговорюємо проблеми, часом сперечаємося, але знаходимо компроміси в більшості питань", - пояснила вона.

Тим не менш, Донець навідріз відмовилася детальніше говорити про свої особисті стосунки із екс-чоловіком співачки Галліни.

"На мій погляд, якщо між чоловіком і жінкою є стосунки, які їм дорогі, то вони ні з ким не хочуть ними ділитися... жодною миттю - адже вони тільки їхні", - жадібно зауважила дама серця регіонала.

"До того ж якщо ці стосунки на 101 %, то що до них може додати громадськість? Хочу жити винятково своїми почуттями й емоціями, а не переплутаними з мільйонами думок і порад", - заявила вона.

Стосунки з Горбалем Тетяні такі дорогі, що вона не хоче ними ділитися

Між іншим, виявляється, саме столичне життя, Київ, додали самовпевненості і самостійності дніпропетровчанці Донець. "Київ зробив мене самостійною, впевненою у собі", - зізнається вона.

Народилася ж Тетяна у Дніпропетровську, 11-го липня 1980-го року. Закінчила школи-універи з золотими медалями та червоним дипломом. Спершу - Київський університет імені Шевченка з дипломом магістра з питань конституційно-фінансового права, а тоді столичний Інститут міжнародних відносин за фахом "міжнародна економіка".

І не раз їй у житті допомагали становище її родини та батьківське прізвище: "Так. Батьки мали можливість дати мені всебічний розвиток. Мій тато був наймолодшим заступником директора найбільшого заводу в СРСР. Мені виповнилося 12 років, коли близька для нашої родини людина - Павло Лазаренко - став прем'єр-міністром. Потім мама стала народним депутатом".

Як сказала в одному з останніх інтерв'ю депутатка Донець, не раз їй у житті допомагали становище її родини та батьківське прізвище

Як вже писав ТаблоID, Батько Тетяни Анатолій Донець колись був засновником дніпропетровської фірми "Омега", яка, у свою чергу, була акціонером мобільного оператора "Київстар GSM".

Кажуть, що саме на цю компанію "Омега" була оформлена частка Павла Лазаренка у "Київстарі".

"Я росла у тому колі, де багато говорили про розвиток країни, обговорювали політичні процеси. При цьому дітей практично ніколи не просили вийти..," - згадує депутатка. Однак вийти попросили Таню пізніше.

"У Київ я виїхала вчитися не з доброї волі - на нашу сім‘ю почався тиск влади у зв'язку з тим, що Павло Лазаренко пішов у відставку. І, щоб я могла нормально продовжувати своє навчання, мене фактично вислали у Київ. Іноді навіть не можна було гуляти по вулиці одній, через можливі провокації... І ще дуже багато й багато "не можна"..," - розповідає білявка.

У Київ же Тетяна, за її словами, "виїхала вчитися не з доброї волі"

Між тим, про переїзд до столиці Донець, за її зізнанням, не жалкує. Звісно, адже саме тут вона надумала стартувати у власному бізнесі.

"Опинившись одна у незнайомому місті, я зрозуміла, що батьківських грошей не вистачає. Тому в перший і останній раз вдома я звернулася із проханням позичити грошей на бізнес. Почала заробляти гроші у 19 років. Бізнес затягує - коли багато працюєш, то виходить навіть більше, ніж очікуєш", - каже вона.

Нагадаємо, ТаблоID вже писав, що згідно з базами даних, гьорлфренд Горбаля була засновником п'яти компаній і, зокрема, співвласником дніпропетровського готелю "Асторія". Інший великий пакет акцій належав її мамі Наталії Григорівні.

"Я дуже близька зі своєю мамою. Мама - моя близька подруга, з нею я можу поділитися потаємним. Вона мені дала все, а головне - життя. Хоча, коли переживаю неприємності, намагаюся не розповідати їй про це", - ділиться в інтерв‘ю з журналом Донець.

Та попри якісь неприємності, амбітна жінка кандидата у столичні мери вважає себе найщасливішою: "Так, завжди вважала себе найщасливішою дівчиною на землі... Такою вродилася".

Фото Артема Жавроцького, а також фото Дмитра Коваленка для журналу "Публичные люди" , фото газети "День" та з сайту www.iir.kiev.ua

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів