Монро дізналася рецепт крему на основі витяжки з ослячих яєць

26 вересня 2008, 11:30
Якщо хочете отримати шок від того, як вміє бігати, стрибати, кувиркатися і крутитися 59-річна жінка - вам на "Mamma mia".

У новинці голлівудського прокату Меріл Стріп видає чудеса майже акробатичного рівня. Дивлячись на неї, виконавицю однієї з головних ролей фільму, закрадається підозра: а чи не найняли леді дублерку? а чи, може, це все комп‘ютерна графіка?

У четвер ввечері в одному з кінотеатрів столиці відбулася прем‘єра музичної комедії. Романтичні перипетії стрічки переплелися із водевільними елементами.

Результат для глядача - якщо не катарсис, то принаймні заряд позитиву від зіркових акторів: Меріл Стріп, Пірс Броснан та Колін Форт. Плюс до всього - старі добрі композиції групи "АВВА".

Зрозуміло, як кожен потенційний "блокбастер", цю картину її автори наділили кількома фразами-бомбами. Так, під час перегляду важко було оминути увагою спеціальний супер крем "з частинками цілого золота і витяжкою з ослячих яєць".


Порівняння стрінгів із ниткою для зубів, репліка дівчатам на замітку "Згасни, пацан!" і нотатка для цнотливих на означення сексу:

"Все, все, все - так це називали у давнину", - каже 20-річна Софі, яка начиталася старого щоденника своєї мами.

На прем‘єру до кінотеатру під‘їхали кілька представників столичної тусовки. Щоправда, сказати, що у кінозалі був аншлаг не доведеться. Серед глядачів фільму цього вечора були травесті-діва Монро, танцюрист Влад Яма з дівчиною Ліліаною, кліпмейкер Семен Горов із групою "SMS", напіврепер Ларсон, "4 королі" та ще кілька знаменитостей.

Семен Горов пальчик підлікував, гуля на чолі загоїлася, тепер "строчить" з "SMS" на кіно-прем'єрах
Стиліст Ольга Навроцька вдяглася так, що декольта на її тілі відшукати важко. Тож "мамамійкати", як під час її еротичної фотосесії, ніхто не міг
Телеведучі Павло Костіцин та Катя Виноградова: Паша, все, все, все - так це називали у давнину...
А це - і зараз називають Владом Ямою (по центру) та його дівчиною Ліліаною
Половина невідомо де і коли співаючої групи "Чотири королі" висиджувала до початку фільму у коридорі
Камедіклабівський Ангел-Педан - дівчата, заздріть: такі рожеві губки без жодної помади і перманентного макіяжу
Травесті Монро - завсідниця кіношних прем'єр
Репер Ларсон у дитячих кольорів курточці. Поряд, схоже, фанат, який все ще тримає пальці, аби співак від нього завчасно не відійшов. "Згасни, пацан!" - так би мовити

Фото Жоржа Ентузіастова

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів