Порошенки та Червоненки згадали, як бути стилягами

19 грудня 2008, 14:20
Днями у Києві відбувся допрем‘єрний показ російського мюзиклу "Стиляги" від режисера Валерія Тодоровського.

Презентувати фільм приїхали і виконавці головних ролей Сергій Гармаш і Леонід Ярмольник, а також продюсер Вадим Горяінов. І звісно ж, збіглися на прем'єру десяток-півтора українських знаменитостей. Зокрема, були помічені кілька відомих політиків.

Російські зірки Сергій Гармаш і Леонід Ярмольник привезли у Київ "Стиляг"

Цікаво, що чоловіки-політики, як пише "Комсомольська правда в Україні", в основному приходили з дружинами.

А от жінки-депутати не забажали "світити" своїх кавалерів і прийшли самі або з мамами чи подругами. Як то зробили прес-секретар президента Віктора Ющенка Ірина Ванникова, дружина і падчериця регіонала Анатолія Кінаха та жінка банкіра Сергія Тігіпка.

Жінки Кінаха прийшла без "регіонального" глави сімейства. Прес-секретарка Ющенка Іра Ванникова теж коханим не "світила"
Дружина банкіра Сергія Тігіпка, хоч і вдягається, як сіра мишка, непоміченою більше не лишається

У кінотеатрі "Рошенівський" Петро Порошенко старанно опікував свою дружину. А новоспечений перший заступник Черновецького Євген Червоненко з дружиною Ніною до початку прем'єри завернув у ресторанчик, що розташований неподалік.


Шоколадні Порошенки
Стиляга Червоненко

Пришкандибав на милицях телеведучий-гонщик Олексій Мочанов. "Нічого - мені пообіцяли місце біля проходу", - жартував він у відповідь друзям.

Мачо Мочанов і фатальна жінка Лобода

Співак Олександр Пономарьов привів свою Кусю, також прийшла притягнута до "суїцидального скандалу" Світлана Лобода, резидент "Comedy Club" Сергій Притула, співак Павло Гудімов та інші.

Кіномани Пономарьови шукатимуть місця для поцілунків?
Схоже, "камедіклабівця" Притулу гола дівчина трохи збентежила

Що ж до сюжету "Стиляг", то в двох словах - це музична історія кохання. Ім‘я головного персонажа картини студента, красеня і комсомольця Мелса - це абревіатура від Маркс, Енгельс, Ленін, Сталін.

За фільмом, хлопець разом з батьком і молодшим братом живе у комуналці. Він завжди іде в ногу з товаришами. А також регулярно відловлює і карає тих, хто не хоче миритися з партійними стандартами про правильне життя.

Ліля Подкопаєва (праворуч) з подругою і телеведучий Дмитро Чекалкін

Однак все змінюється, коли він зустрічає красиву норовливу дівчину "Пользу". Щоб завоювати її серце, Мелс натягає картатий піджак, вузькі штани і строкаті шкарпетки. Він ладен розвантажувати по ночах вагони, аби купити перший у своєму житті саксофон. Одним словом - готовий стати стилягою.

Врешті ця нова, інша компанія, де молодь не боїться бути різниою, дуже швидко захоплює Мелса.

Медіамагнат Борис Ложкін
"Зимой и летом одним цветом" співак-галерист Паша Гудімов

Між іншим, спершу мюзикл хотіли назвати "Бугі на кістках". Однак прокатники вмовили режисера відмовитися від цієї ідеї. Вони побоялися, що така назва відчуття, ніби йдеться про якийсь фільм жахів.

Адже не всі знають, що поняття "Бугі на кістах" означає насправді: заборонену радянською владою музику герої записували на рентгенівські знімки, які цупили з поліклінік.

До речі, усі трюки та пісні у фільмі актори виконують самостійно Та й, за словами Тодоровського, музичний продюсер стрічки Костянтин Меладзе здатний навчити співати навіть табуретку.

Фото "Комсомольської правди в Україні" та з сайту svitske.tv

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів