Тігіпко вперше показав вагітну дружину. УНІКАЛЬНІ ФОТО

8 жовтня 2008, 10:30
Відколи банкір Сергій Тігіпко кілька років тому розлучився, про його особисте життя відомо небагато: розійшовся зі однією жінкою і одружився на іншій.

Однак, хто саме став новою обраницею багатого бізнесмена, і головне, як виглядала ця жінка, не знав майже ніхто.

І от у руки ТаблоIDа потрапили фотографії загадкової білявки - другої дружини Тігіпка, яка, до речі, готується стати матір‘ю.

Новою жінкою банкіра стала, як писали раніше в інтернеті, київська підприємиця Вікторія Лапотовська. Подейкували навіть, що деякий час вона працювала у нього секретарем.

Днями Тігіпко разом зі своєю другою дружиною Вікторією засвітився під час одного із джаз-концертів. Як можна помітити з фото, Лапотовська от-от має народити. Це буде вже друга дитина Сергія.


Банкір Тігіпко вивів у світ свою нову дружину

Тігіпко, за його зізнанням, поважає джаз.

"Я не можу сказати, що я фанат джазу. Але рідко пропускаю джазові явища, які бувають у Києві. Часто, коли часу вистачає - то у відрядженні прихожу з задоволенням на концерти", - розповідає банкір в коментарях каналу "INTV".

"Я практично відвідую усі концерти, які організовує Олексій Коган, і все, що було за останній рік серйозне - я там бував", - додає він.

Сергій і Вікторія скоро стануть батьками

Щоправда, на найпопулярніший український джаз-фестиваль у Коктебель махнути Тігіпку поки що не по плечу.

"Ні, Коктебель - це для мене трішки забагато. Джаз - це те, що не дуже відриває від роботи, а Коктебель - це вже буде занадто. Ще треба гроші заробляти, працювати треба", - пояснює лакуни у своєму "романі з джазом" він.

Нагадаємо, вперше Тігіпко одружився ще під час інститутського навчання у Дніпропетровську, у 1982-му. У шлюбі зі своєю першою дружиною Наталею він прожив майже 23 роки. Саме її Сергій нібито кликав "принцесою із найкращими якостями попелюшки", пише "Комсомольская правда".

Від першого шлюбу у Тігіпка є дочка Анна, яка середню освіту отримала в Оксфорді, а потім вивчала менеджмент у City University London.

У 2007-му році журнал "Фокус" вносив ім‘я доньки співвласників фінансової групи "ТАС" у рейтинг найпривабливіших наречених України.

Нагадаємо ТАС так і розшифровується: Тігіпко Анна Сергіївна. На жаль, про дівчину відомо мало - батько навіть відмовився надати її фото для оприлюднення його у журналі.

Фото "INTV"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів