Басс, Монро та Суркіси скористалися гостинністю довгоногої білявки

26 січня 2009, 13:11
Співачку Ольгу Полякову на тусовках вирізнити з-поміж інших не складно. Шерше ля фам-білявку, чиї колінки миготітимуть десь на рівні ваших грудей.

Довгонога блондинка відсвяткувала день народження в одному з закладів, які у народі характеризують як гей-клуб. 24-го січня співачка Полякова відсвяткувала свої 25 років (хто б подумав?..)

"Дядько подарував мені зірку на небі, яка називається "Суперблондинка", на мою честь, - хизується іменинними подарунками довгопала білявка.

"Але я хотіла, щоб мені подарували гелікоптер, щоб я вільно могла літати у свій заміський будинок. Хоча керувати ним я все одно не вмію, тому продала б і на ці гроші зняла б нове відео", - зізнається вона.

А поки що, коханий чоловік Полякової подарував їй офіс на Червоноармійській. "..Тепер перестанемо збиратись в переходах", - додала Оля.


Привітати блондинку прийшли брати Григорій та Ігор Суркіси, травесті-діва Монро, заступник Черновецького Денис Басс, телеведучі Мартіна Лук‘янченко, Ігор Посипайко, Геник Фішак, генпродюсер Ukrainian Fashion Week Володимир Нечипорук та інші.

Отакі от ноги виросли у Полякової за 25 років
Травесті Монро: "З Олею ми познайомилися років 10 тому. В нічному клубі "Голлівуд" вона співала свої пісні. В неї тоді ще такий задок був, ляшечки..."
Телеведучий Ігор Посипайко іменинниці нічого не подарував. Він взагалі лише на Дні народження з нею познайомився...
Як давно і наскільки близько знайомий з Поляковою заступник Леоніда Черновецького Денис Басс - таємниця, окута мороком
Та сама ситуація і з Ігорем Суркісом
Прийшла до грудастої співачки і дочка Ігоря Суркіса Марина. До речі, Марина вже вдруге трапляється ТаблоIDу на одній вечірці із Бассом. До чого б це?
Застілля, ну майже по-сімейному
Григорій Суркіс хоч з дружиною прийшов
Телеведуча Мартіна Лук‘янченко: "З Олею ми знайомі близько року. Познайомились на Дні народження у одного політика. Тоді відкрила її для себе, не як "суперблондинку", а як "класну нереальну чувіху"
Полякова дизайнеру Олені Голець: Шо-шо? А, груди! Так, звісно, усі 25 років ростила-ростила, так відостила ж!!
Розважали гостей білоруська команда КВК "ЧП"
Фріки Полякової
Закінчилась вечірка виступом іменинниці та поїданням святкового рожевого торту

За матеріалами "ТСН"

Фото "ТСН" та "Світського життя"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів