Травесті Монро виставили з обителі Черновецького

9 грудня 2008, 11:28
У понеділок в обителі (так і напрошується вже стійке словосполучення "обитель зла") київського мера Леоніда Черновецького відбулася загадкова презентація.

Такий собі співак Алекс Луна, якого частіше бачать у тусовці з бокалом, аніж на сцені з вокалом, представив публіці свій альбом і кліп.

О так, і публіка, треба відзначити, зібралася "добірна"! Столи "ломилися" від наїдків: на кілька сот осіб (здебільшого журналістів на нерозпізнаних суб‘єктів) у холі київської КМДА були 4 пляшки шампанського та кілька тарілок з цукерками... У самій Колонній залі мерії - було заледве краще.

Алекс Луна орендував КМДА, а нагодувати гостей не зміг
4 пляшки шампанського і кілька тарілок з цукерками. А, ну так, і дрес-код якийсь... непевний...

Вочевидь, вистачило у хлопця грошей лише на "гламурну" резиденцію мера, а от фуршет - ні, не потягнув. Журналісти на прес-конференції питали артистика, на скільки ж він потратився на презентацію в мерії. Але Луна "відморозився", мовляв, йому допомогли, пішли назустріч з КМДА і він всім дякує.

При цьому навіть на такому затхленькому святі життя не обійшлося без скандалу, скандальчику, так би мовити. Травесті-діву Монро, яка була серед гостей, попросили залишити залу. На прохання організаторів зборища її вивели з охороною. ТаблоID зателефонував Монро.


Травесті Монро цього вечора відзначилася
Продюсер Таквор Баронян
Праворуч - продюсер-поет Олександр Ягольник

"Річ у тім, що напередодні, у неділю я була поміж експертів у програмі "Міністерство прем‘єр" на М1, де, власне, й виставлявся на "суд громадськості" оцей от кліп Луни. Після перегляду кліпу експерти дали йому "червоне світло" - тобто відео не сподобалося", - почала розповідати Монро передісторію понеділкового скандалу.

"Я, між іншим, була чи не найлояльнішим експертом. Так, я порадила Алексу змінити його репертуар, бо у нього всі пісні на один манер. Ну нудна ж пісня, якісь ліричні завивання одні! А хотілося б, щоб він якось розкрив свої вокальні здібності..," - додає травесті-діва.

Окрім того, дехто з експертів, за її словами, порадив Луні остаточно зашити собі рота, а хтось додав, що як артисту йому взагалі не варто існувати.

Зникла з естради, здавалося, без вісти Юля Войс
"Кролик" Володимир Моїсеєнко
Модель Марися Горобець

Проте розплачуватися за всіх експертів довелося одній Монро. Власне, піарщик Алекса Луни, як розповіла гламурна білявка, сам вручив її піар-директору Наташі два запрошення у КМДА.

От Монро, не довго думаючи, навела марафет і попрямувала до мерії. У резиденції Черновецького травесті вже навіть почала давати звичні інтерв‘ю, але раптом до неї підлетіла піарщиця Луни й почала "верещати". Основний посил був таким: "Алекс хотів, аби вас тут не було!"

На що Монро підливати оливи у вогонь не стала, розвернулася і попрямувала до виходу. І, видно, піарщики співака так боялися, що травесті лишиться, що приставили до неї у якості супроводу двох амбалів-охоронців.

Монро з ескортом

Фото Дмитра Амідова

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів