Павлович розповіла про вівсянку для Ющенка та про інтелектуала Басса

Понеділок, 21 липня 2008, 14:42
Якщо Анні Павлович важко було звикнути до "етнічно-архаїчного" стилю батька свого коханого Андрія Ющенка, то цьому є пояснення. І полягає воно навіть не у тому, що Аня, як вона каже, - людина сучасна.

Просто у школі та університеті у Павлович завжди були проблеми з гуманітарними науками. Зокрема з історією та мовою, правда, не українською, начебто, а англійською.

Окрім свого розриву із президентським сином, Аня Павлович розповіла також і про деякі свої "пориви", а також про дитинство і любов до кулінарії.

"Я народилася у 1983 році в місті Токмак Запорізької області. Мій тато Олександр Іванович за освітою викладач фізвиховання, майстер спорту з легкої атлетики. Зараз він живе і працює у місті Дніпрорудному, в одному з тамтешніх інститутів", - починає розповідь про батьків Павлович в інтерв‘ю "Сегодня".

Мама Ані, Інна Миколаївна - інженер і зараз, за словами доньки, працює у китайській державній компанії "Sigcess" у Києві. Каже, батьки познайомилися у Києві, коли тато брав участь у марафоні, а мама - у змаганнях з тенісу. Спочатку вони жили у Токмаку, а після розлучення мама Павлович жила вже на два міста - Токмак і Запорожжя.

Так виглядала колишня дівчина Андрія Ющенка Анна Павлович у дитинстві 
 

У Ані Павлович, як з‘ясувалося, є старший від неї на 10 років брат Дмитро.

"...У дитинстві у нього діагностували астму. Коли Діма поступав у Сімферопольський інститут фізвиховання, то приховав цю обставину. І нічого - закінчив (заочне відділення). Він виховував мене з 12 років в основному один", - розповідає колишня дівчина президентського нащадка Андрія Ющенка.

Аню її мати народила у віці 32 років і до її народження її батьки вже встигли розлучитися. До 7 років Павлович, за її словами, жила у селі у бабусі в Розовці, потім знову з мамою. А у віці 12 років Інна Павлович виїхала у Москву працювати.

"У 90-і на Україні, особливо у провінції, жити було важко, бідно, тому мама і виїхала. У нас у Москві живуть майже всі родичі - насамперед, мамина рідна сестра Алевтина. У неї чоловік офіцер ФСБ. У столиці Росії вони створили фірму. А ми з Дімою залишилися одні", - веде далі екс-невістка президента.

 Батьки Павлович розлучилися ще до її народження

За словами колишнього кохання Андрія Ющенка, з 12 років вона жила як Попелюшка - готувала, прала, прибирала для себе і брата.

"Я взагалі люблю займатися кулінарією. Коли ми жили з Андрієм, хоча у нас і була домробітниця, але я часто готувала. Йому дуже подобалося. Вранці він любив їсти вівсяну кашу зі смаженою цибулею", - розкриває кулінарні уподобання Андрія його Павлович.

"Із братом удвох ми прожили три роки до 1998-го. Іноді, коли гроші від мами йшли дуже довго, ми могли з ним жити на 20 гривень на місяць. Після того, як Діма закінчив інститут, ми виїхали з ним у Москву до мами. Там він починав працювати масажистом, а зараз у нього свій власний фітнес-клуб. Він одружений і виховує двох чарівних дітей", - розповідає Аня.

У Москві Павлович, згідно з її розповіддю, прожила у мами рік. Крім школи, поступила у Міжнародну школу дизайну на спеціальність "Дизайн інтер'єра і ландшафтного дизайну".

 Аня: "Коли ми жили з Андрієм,.. я часто готувала. Йому дуже подобалося. Вранці він любив їсти вівсяну кашу зі смаженою цибулею"

"Москва мені не сподобалася. По-перше, дуже метушливе і шумне місто, у якому кожен живе сам по собі, а я панічно боюся залишатися без спілкування. По-друге, через ставлення до мене однокласників. Москва була просто переповнена заробітчанами з України, і до них тоді ставилися погано", - зізнається брюнетка.

У Київ же Аня перебралася через закоханість. У 1999-му приїхала до знайомого в українську столицю і закохалася у неї.

"Після повернення відразу виклала мамі, що хочу жити тільки тут. Вона нажахана (потім зі мною півроку не розмовляла), але я все-таки її вмовила", - розповідає Аня.

"Документи віднесла у двадцять перших шкіл на Саксаганського. На тій же вулиці знімаю однокімнатну квартиру за 400 доларів. При цьому, навчаючись в 11-му класі, я жила одна. Школу закінчила майже на всі п'ятірки, виключенням була історія. Я її просто не люблю", - починає розкриватися першопричина нелюбові Павлович до етнічності-архаїчності...

"У мене добре виходить вивчати точні науки, а з гуманітарними не щастить. Я от і зараз, навчаючись у Львівському інституті банківської справи, на сесії за фахом отримала п'ятірки, а з історії й англійської мови - трійки", - зізнається екс-пасія Ющенка.

На сесії Павлович отримала трояки з історії та англійської мови

Певною, далося взнаки те, що, зі слів Ані, по материнській лінії у неї "майже одні математики - прадід, дід, тітка".

Університети для Павлович - окрема історія. Їх вона змінювала, наче рукавички. Дослухалася до власних "поривів", які її заносили, та могла навіть поступати кудись на спір.

"Ви знаєте, я поступала 4 рази в інститути, і всі чотири рази мене приймали. Щоразу, провчившись рік, щойно приходила весна, у мене виникав новий творчий порив і несло в інший ВУЗ", - зізнається вона в інтерв‘ю газеті.

Як каже Аня, вона тоді просто не могла визначитися з професією - зв'язати себе з дизайном або з точними дисциплінами.

"Епопея зі вступами почалася у 2000-му з Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна" за фахом "Міжнародна інформатика". А у 2001-му мене кинуло у протилежний бік - і я опинилася у Київському державному інституті дизайну ім. М. Бойчука", - веде вона далі.

 Аня поступала в інститути чотири рази

"Тоді мені здалося, що я знайшла свою професію, але, як зазвичай, навчання тут закінчилося тим, що на спір я поступила на механіко-математичний факультет у Київський університет, хоча мені це 300 років не було потрібно. До речі, там я не провчилася і дня", - видає Павлович.

"Не смійтеся, але у 2003-му я знову вирішила вивчати дизайн, і склала іспити у Київський національний університет технологій і дизайну, але не склалося. І от зараз я вчуся банківській справі у Львові, заочно (я ще у 2002-му році проходила практику у банку "Хрещатик")", - розповідає колишня дівчина Андрія.

Правда, замість 4 років навчання, за словами Ані, вона уклала договір пройти весь курс за 3 роки. Один вже закінчила.

"Не повірите, кидати цей ВУЗ не збираюся. Правда, у планах у мене ще паралельно закінчити у Парижі курси у Школі мистецтв за фахом "Створення стилю і моделювання", - розповідає Аня.

 Павлович виношує плани на Париж

Нині ж, за словами Павлович, вона займається "посередницькими послугами".

"Залучаю інвестиції в Україну, у сферу нерухомості. У мене багато заможних друзів і знайомих у Москві, які хочуть вкласти гроші, і багато знайомих в Україні, що продають або будують нерухомість. За посередництво я отримую відсотки. На них і живу", - каже вона.

Жити на широку ногу для Павлович - вже звичка. Так, 500-ий Mercedes, на якому вона їздить тепер, у неї вже п'ята машина. Каже, щороку продає і купує нове авто.

І якщо діамантові сережки "Clan de Vega" у Ані - подарунок Андрія Ющенка, то годинник "Breguet" вона купила собі сама.

Що ж до нових справ сердечних, то тут Анна Павлович поки тримає завісу закритою. Так, на питання, чи зустрічається вона нині із заступником мера Києва Денисом Бассом, дівчина відповіла:

Павлович розповіла про діамантовий подарунок Андрія Ющенка і про колегу Олеся Довгого

"Мені дуже імпонує спілкуватися з інтелектуалами і цікавими у всіх відношеннях людьми, до яких відноситься і Денис. Він багато подорожує, багато читає і взагалі досить неординарна особистість... Можна сказати так: ми з ним спілкуємося, але не більше того".

Цікаво, чи готуватиме Аня свою коронну вівсянку з цибулею і для заступника Черновецького. А може, заради нього Павлович навчиться готувати щось більш хитромудре...

За матеріалами "Сегодня"

Фото надані "Сегодня"


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів