У Писанки буде п'ятеро дітей навіть без Шварцнеггера

1 жовтня 2009, 14:14

У "Мамаєвій слободі" пройшли оглядини співачки Анастасії Приходько. Правда, Настя була в образі україночки Поліни. Так, в етноцентрі минув ще один знімальний день новорічно-козацього мюзиклу.

Нагадаємо, тривають зйомки мюзиклу за мотивами козацького "мультблокбастеру" 70-х років.

У ролі основних героїв всі побачать перші обличчя "95-го кварталу": Зеленського у ролі Дрібного, Кошовий у ролі Довгого і Корявченков у ролі Товстого. От тільки історії з козаками будуть траплятися вже нові.

"У нас підібрався відмінний склад артистів. Нам навіть не довелося їх сильно вмовляти. Один тільки Шварцнеггер ламався, от його у мюзиклі і не буде!" - жартує Володимир Зеленський.


Довгий Кошовий, Дрібний Зеленський та Товстий Юзик

Буде у мюзиклі співак Віталій Козловський у ролі полоненого, з силача Василя Вірастюка обіцяють зробити коваля, "НеАнгели" нібито стануть проститутками, а групу "Авіатори" пропишуть в гусари. Водночас з актриси і телеведучої Руслани Писанки мають зробити чудову матір п'ятьох дітей.

До слова, курйози під час знімального процесу вже почалися. Немаленький Юзик, тобто козак Товстий, завалив коня. На вимогу режисера Корявченков так жваво його зупиняв, що той не витримав і впав. Піднімали бідну тваринку силами майже всієї знімальної групи.

А під час однієї зі сцен за участю актора Олексія Маклакова (виконує роль Старости), вибухнув освітлювальний прилад.

Між іншим, цього разу знімали сцену оглядин нареченого для Приходько-Поліни, дочки Маклакова-Старости.

Маклаков став батьком Насті Приходько
А Приходько до Нового року змінила ім'я
Староста проводить оглядини для своєї дочки Поліни

За сюжетом мюзиклу, у село приїжджає пітерський наречений - син полковника Венеціан. Староста мріє видати Поліну за нього заміж. Венеціанка, як писав ТаблоID, грає актор Олександр Олешко. Йому дістався образ такого собі слабохарактерного і незграбного хлюпіка, який постійно потрапляє у безглузді ситуації.

В одній зі сцен козаки перевіряють гостя на "спиртовитривалість". Олешка садять за накритий стіл і напувають самогоном. Такого знущання ніжний організм потенційного нареченого не витримує, і Венеціан косіє після першої ж чарки.

Олександр Олешко раніше був зіркою серіалу "Зупинка за вимогою" та програми "Велика різниця"
Тепер Олешка-Венеціана перевірили на "спиртостійкість"

От тільки справжній самогон для акторів пожаліли - у суліях з мутною рідиною була вода зі згущівкою. Натомість вся інша смакота, в дусі різносолів та запеченого молочного поросяти, виявилися справжніми. Тож голодні після роботи актори та члени знімальної групи були цілком задоволені.

Наливали козаки
От тільки замість самогону глушили воду зі згущівкою
Відтюнинговані оглядини, з кальяном

За матеріалами "Комсомольської правди в Україні"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів