Коханець Мадонни потусив у Києві та поставив свічку за чоловіка

15 червня 2010, 10:51

Наприкінці минулого тижня у Київ прилетів коханець поп-діви Мадонни Хесус Лус. У Борисполі красунчик манекенник з'явився у вовняній в'язаній шапці - певно, чув хлопака про тутешні холоди. Та вражений київською спекою Лус зняв шапку із вигуком: "Тут у вас просто як у Бразилії!".

Після того, як гарячий бразилець відіграв діджей-сет у ботанічному саду, йому закортіло відвідати якийсь нічний клуб. А коли Хесус побачив у вікні нічний Дніпро та Труханів острів, сказав:

"Мені подобається. Мені справді подобається!"

Наступного ранку пестунчик світової поп-зірки побував на Володимирському узвозі, на вулиці Грушевського, коло Кабміну та у парку Слави.


Як пише "JetSetter.ua", візит до пам'ятника "Батьківщині-матері" стояв у Хесуса окремим пунктом. Цей монумент він побачив ще з літака і одразу повідомив, що хоче коло нього побувати.

Оглянувши скульптури у музеї війни, Лус зауважив: "Ваш народ так багато страждав і залишився таким позитивним".

З Києво-Печерської Лаври красунчик-діджей зателефонував своїй зірковій коханій Мадонні та пообіцяв прилетіти у Лондон одразу після Відня.

У Лаврі Хесус поставив свічку - "за Ісуса". До речі, на грудях у Луса хрестик, а от на руці маячить кабалістичний оберіг.

Хесус Лус, прославлений за рахунок інтимного зв'язку із Мадонною, погуляв Києвом
Бразилієць із задоволенням гуляв у музеї війни
На "Батьківщину-мати" Хесус запав ще у літаку
У маршруті Луса була Лавра
- Мадонно, люба, тут не кусаються
Свічку Хесус ставив "за Ісуса"

Фото Максима Нестеренка та Олександра Пілюгіна "JetSetter.ua"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів