Доки чоловік Тимошенко сидів у в'язниці, Кучма кликав її на танці

6 липня 2010, 15:51
Чоловік екс-прем‘єр-міністра Юлії Тимошенко Олександр відзначив свій ювілей. На честь такої дати розчулена леді Ю присвятила йому цілий пост у персональному блозі.

У ньому Юля Володимирівна розповіла, як відмовила власному чоловіку та як отримала запрошення на танці від колишнього-президента Леоніда Кучми.

"Кілька днів тому ми відзначали день народження, а точніше - ювілей Саші. У сімейному колі. Було затишно, спокійно і просто по-людськи - добре... На мить мені стало дуже боляче, що так мало часу проводила в останні роки з родиною, з чоловіком, з донькою..," - пише у своєму блозі Тимошенко.

Тимошенко стало боляче на святі власного чоловіка

Далі екс-прем‘єрка співає оду своєму чоловікові, із яким, за чутками, вже давним-давно не живе разом. Зокрема, "сердечна" лідерка запевнила, що чоловік у неї 120-відсотковий:

"Є такі люди (їх дуже мало, на жаль) на яких завжди можна покластися у найтяжчу хвилину. Ти знаєш, що вони ніколи не зрадять, не відвернуться від тебе, не осудять. Такий мій Олександр. І не тому, що він мій чоловік, а тому що - Чоловік Справжній, на сто двадцять відсотків".


Юля: Мій Саша - справжній, на 120%
А кажуть, Тимошенки вже давно крутять романи з іншими людьми...

Вихваляючи свого чоловіка, Тимошенко згадала, як колись відмовила йому... у входженні у виборчий список БЮТ. Також не оминула сентиментальна жінка з косою два тюремних епізоди з її спільного з чоловіком минулого.

"Якось ми разом сиділи в одному й тому ж СІЗО на Лук'янівці... І от одного дня увечері мене вели на допит і на допит вели його. Ми лише на одну мить, на один подих зустрілися поглядами. Але мені цього вистачило. Я отримала такий заряд енергії, віри і мужності, що могла, здається, все витримати і пройти через усе", - згадує опонентка Януковича.

Якщо Карру у справжності не вистачить відсотків, Тимошенко йому процентів 20 позичить
Шон Карр з Женею Тимошенко також гуляв на ювілеї тестя

Причому, як впевнена Тимошенко, отой заряд від свого 120-процентного супермена відчула не тільки вона, але, здається, навіть тюремна адміністрація.

"Бо вже наступного дня Сашу терміново перевели до іншої в'язниці в Житомирську область. А він передав мені записку прямо в камеру. Де було написано всього два слова "Не здавайся", - повідала Юля Володимирівна.

Юлю Володимирівну досі не полишають романтичні тюремні спогади

Ще в один епізод з тюремних буднів Тимошенко затесався ніхто інший як колишній президент Леонід Данилович. Кучма жартома чи ні, але запросив Тимошенко на танці.

"А ще трохи раніше, коли я працювала віце-прем'єр-міністром з питань енергетики, а чоловік уже був у в'язниці (так, оригінально тоді працював Кучма), мені передали запрошення на Віденський бал до Маріїнського палацу. Від Кучми. У запрошенні було сказано: "Шановна Юліє Володимирівно, запрошуємо Вас разом з чоловіком на бал...". Наші бали проходили за ґратами..," - розповідає леді Ю.

А колись на танці леді Ю кликав Кучма
Сертакі чи Хава Нагіла?

"Чому я про все це пишу? Та просто так. Я вдячна своєму чоловіку за те, що він є. Я вдячна за те, що мені є на кого покластися. Я вдячна, що всі ці роки він і слова мені не сказав про те, що я присвятила своє життя зовсім не родині..," - резюмувала Тимошенко.

Ювілей чоловіка Тимошенко, судячи з фото, гуляли вдома

Фото з персонального блогу Тимошенко

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів