Кароль показала сина і розповіла про армійські порядки у сім'ї

15 вересня 2010, 10:52

Співачка Тіна Кароль вперше за два роки після народження дитини показала свого сина і розповіла, що в неї вдома - як в армії.

Кароль влаштувала першу фотосесію з сім'єю

Як розповіла артистка в інтерв'ю журналу "VIVA! Украина", у неї в сім‘ї є свої залізні правила. Наприклад, кожний ранок Тіна, її чоловік і продюсер Євген Огір та син Веніамін починають з вівсянки:

"Я то взагалі багато років з неї ранок починаю, а от Женю з Венею довелося привчати. Веня дитячу, на молоці їсть, я ж люблю її змішувати із сухофруктами, а Женя їсть лише на воді чомусь, підсолоджувати ні в яку!"

"Вранці у нас завжди каша, у мене із цим суворо, як в армії. Жодних там американських сніданків з беконом, картоплею й омлетами!", - каже Тіна.


Тіна починає ранок по-англійськи
Вівсянка, сер?
За маму, за тата

Свою першу фотосесію із маленьким сином Кароль розмістила у журналі у форматі домашнього альбому. А самі зйомки пройшли у заміському будинку зірки. Тому самому, де все ще триває ремонт.

Судячи з усього, хлопцям Тіни доведеться їсти кашу й на гастролях. Співачка зізналася, що бере сина з собою у майбутнє сольне турне Україною.

Фотосесію з Веніаміном Тіна влаштувала у себе під будинком

"Він вимогливий, уже проявляється характер, але я не можу сказати, що він примхливий. Були у нас, звісно, пориви лягти на підлогу, кричати й тупотіти ногами, але ми ці процеси ігнорували, і Веня зрозумів, що капризи тут не пройдуть. Потрібно домовлятися", - розповіла білявка про свого сина, якому в листопаді буде вже два рочки.

Втім, суворою мамою Кароль себе не вважає.

"Мені здається, головний принцип виховання - це розуміти свою дитину, дружити з нею і говорити однією мовою... Дитину потрібно вигодовувати, але духовно. Нічого не нав'язувати свого, а намагатися розвивати її рідне", - впевнена молода матуся.

Співачка намагається говорити з сином однією мовою
Вені подобається

"Десь потрібно балувати, а десь проявляти строгість, терпіння, пояснювати щось, приділяти увагу дрібничкам. Завжди пам'ятати, що виховання - це діалог, а не монолог", - поділилася житейськими мудрощами зірка.

Кароль себе суворою матусею не вважає
А сина Тіна навіть на гастролі хоче прихопити

Власне, за словами Тіни, материнство взагалі її змінило, мовляв, вона почала дивитися на все інакше.

"І те, що раніше видавалося глобальним, зараз видасться дрібним і нікчемним і навпаки. Мені здається, я не стала більш серйозною, як ви кажете, швидше більш проникливою... і терплячою", - повідомила вона.

А у творчому плані Кароль, як вона зауважила, стала більш жіночною - почала сильніше відчувати і інакше передавати емоції.

Нагадаємо, Тіна Кароль народила сина Веніаміна 18-го листопада 2008-го року. Батьком дитини став продюсер співачки Євген Огір, із яким вони побралися у церкві 15-го червня того ж року.

Усі фото "VIVA! Украина", надані прес-службою співачки

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів