Серебрянська вдруге завагітніла?

8 жовтня 2010, 10:52

В одному зі столичних кінотеатрів відбулася прем‘єра фільму "Їсти, молитися, кохати". Тут можна було не лише стежити за перипетіями сюжету, а й насолоджуватися феноменально широкою посмішкою Джулії Робертс і неголеним мачо Хав‘єром Бардемом.

На кінопрем‘єру прийшли дехто з більш-менш відомихї людей.

Серед перших підтяглася на вечір гімнастка Катерина Серебрянська. До речі, напередодні ТаблоID зустрів Катю в одному з суші-ресторанів Києва на першому поверсі відомого бізнес-центру. Спортсменка ласувала суші не сама, а у товаристві свого сина і якогось огрядного чоловіка - імовірно, коханого.

А коли Серебрянська підхопилася, щоб виходити з ресторанчика, можна було спостерігати, як мило випинається її живіт під пухнастим світлим светром.


Хто знає, можливо Катерина вирішила порадувати свого сина братиком чи сестричкою. Адже після розриву чотирирічних стосунків із солістом "ТНМК" Фаготом Катя нібито знайшла щастя в обіймах якогось загадкового чоловіка.

Нагадаємо, у грудні 2009-го року Серебрянська розповіла, що позанйомилася в аеропорту із таким собі В‘ячеславом, з яким сподівається жити довго і щасливо.

Першу ж дитину Катя, за чутками, народила від заможного бізнесмена Ігоря Воронова, у якого наразі є двоє дочок від двох різних шлюбів.

Однією з гостей кінотеатру стала ведуча Сніжана Єгорова. Цього разу ані чоловіка Мухасрького, ані дітей біля Сніжани не було. Натомість коло артистки постійно "терся" екс-фабрикант Влад Дарвін
Катерина Серебрянська прийшла у кіно із широчезною посмішкою
Втім, у кінотеатрі добре роздивитися, чи таки вагітна Катя - не вдалося. Її прикрив футболкою лідер гурту "Тартак" Сашко Положинський
Положинський і співачці Міці Ньютон спокою не давав
До слова, Міка Ньютон і солістка "Пара Нормальних" Аня Добриднєва у кіно вбралися тепло - фільм то довгий
Правда, Добриднєва грілася не лише одягом
А Наталя Дзеньків з гурту "Лама" (ліворуч) веселилася із подругою та її паличкою

Фото "E-motion"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів