Дружина Януковича стала свідком отруєння

11 жовтня 2010, 10:35

Вечір напередодні свого дня народження перша леді України Людмила Янукович зустрічла без свого чоловіка. Доки президент Віктор Янукович вбирав легенями духмяне повітря Франції під час свого офіційного візиту, його дружина милувалася балетом.

8-го жовтня о 13.50 Людмила Янукович під'їхала до службового входу Палацу Металургів у Маріуполі, пише "Gazeta.ua". Там о 14-й розпочалася вистава "Білосніжка та сім гномів".

Вистава проходила в рамках 17-го фестивалю "Зірки світового балету", який начебто патронує перша леді. І, як відзначив журналістам організатор фестивалю танцюрист і постановник Вадим Пісарєв, Людмила Олександрівна була присутня як глядач на кожному з 17 щорічних виступів фестивалю.

"Коли проводили його вперше, губернатором Донецької області був Віктор Янукович. Він допоміг у проведенні виступів. Відтоді Людмила Олександрівна була присутня на них щороку", - нагодосив чоловік.


Дружина Януковича фестивалила в 17-ий раз
Напередодні свого 61-річчя Людмила Олександрівна махнула у Маріуполь

Як пише "УНІАН" із посиланням на сайт "Надо.ua", на фестивалі дружина Януковича з'явилася у супроводі мера Маріуполя Юрія Хотлубея, начальника маріупольського міськуправління міліції Михайла Узуна, ректора Маріупольського Гуманітарного Університету Костянтина Балабанова та редактора газети "Приазовський робочий".

За словами одного з очевидців, перша леді "з почетом" прибула до театру на п'ятьох великих чорних авто.

Першу леді на виставу супроводжував хто завгодно, та тільки не власний офіційний чоловік-президент
Цього разу Людмила Олександрівна обрала квітчастий жакет

"Ніхто їх на вході не зустрічав з хлібом-сіллю. Це вже там, всередині їх чекали. І міліції чогось мало було. Вчора, як гуляв із собакою, бачив їх тут багатенько", - розповів співрозмовник гаети.

Вся делегація зайшла на кілька хвилин до кабінету директора Палацу Металургів Андрія Голованя і вже потім пройшла у зал.

На виставі Людмила Янукович сиділа в глядацькому залі серед іншої публіки, тримаючи сумочку на колінах.

Дружину президента хлібом-сіллю на вході у палац не зустрічали
Під час вистави Людмила Олександрівна стискала на колінках сумочку

Повідомляється також, що в антракті Людмила Олександрівна роздавала автографи дітям, а після вистави привітала юних донецьких і норвезьких танцюристів, подарувала їм квіти і маленькі подаруночки. Подейкують, що то були рушнички та цукерки.

"Поспілкувалась з танцюристами з Норвегії, які брали участь у постановці. За перекладача у них був Пісарєв. Мабуть, вона була нещодавно у Норвегії, і приїхала у Маріуполь подивитись виступ саме норвежців. Потім всі пішли на невеличкий фуршетик", - розповіло джерело газети.

Людмила Янукович бачила, як труїли Білосніжку
Виставі перша леді аплодувала стоячи
Мерсі, що приїхали, пані Янукович

В антракті Людмила Олександрівна роздавала автографи, а потім зайшла на "невеличкий фуршетик"

А наступного дня, 9-го жовтня Людмилі Янукович виповнився 61 рік. Втім, наразі таємниця, чи примчав до неї просто з Франції законний чоловік із привітаннями та флакончиком якоїсь "Шанелі №5"...

Фото "УНІАН", сайту Маріуполя та "Gazeta.ua"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів