Дружина Януковича опинилася обличчям на тарілці. ФОТО

12 жовтня 2010, 08:39

Не інакше - щось у лісі здохло: дружина президента Віктора Януковича Людмила порушила багаторічну традицію. У день свого народження "біло-блакитна муза Майдану‘2004" не пішла на улюблену "іменинну" виставу.

9-го жовтня, у день народження першої леді Донецький театр опери і балету дає її улюблений спектакль "Дон Кіхот". Традицію не порушили і цього року. У нинішній постановці головні ролі виконували кубинські майстри балету Вьєнгсі Велдес та Ельєр Бурзак.

Втім, місця Людмили Янукович у восьмому ряді партеру залишилися вільними.

Як пише "Комсомольська правда в Україні", у залі пройшла чутка, що Людмила Олександрівна на свій день народження полетіла у Париж, щоб відсвяткувати із чоловіком-президентом. Втім, у цей сумбурний паризький вояж першої леді повірити важко. Принаймні до появи беззаперечних доказів - скажімо, фотознімків з романтичної вечері Януковичів. Адже президент з Франції повернувся ще 8-го жовтня.


Водночас у Донецьку Людмила Янукович засвітилася вже 10-го жовтня, на закритті фестивалю "Зірки світового балету", в якому взяли участь артисти з 16 країн, у тому числі знамениті Ілзе Лієпа і Микола Цискарідзе.

Як зазначає "Gazeta.ua", президентська дружина прибула у театр з трьома подругами і була у доброму гуморі. Одягнена вона була у біло-синій вечірній піджак і довгу пишну темно-синю спідницю. На шиї VIP-любительки балету висіла біжутерія.

Після дня народження Людмила Янукович сходила в театр з подружками
Поруч весь час був міністр кльтури Кулиняка

Кажуть, перед концертом Людмила Янукович поспілкувалася з бізнесменом з Норвегії Ойвіндом Йохансеном, який у себе на батьківщині опікується балетом. А після закінчення концерту вона піднялася на сцену разом з директором фестивалю Вадимом Писарєвим та міністром культури Михайлом Кулинякою.

"Дорогі мої, коли ми починали фестиваль 17 років тому, спочатку думали робити його раз на 2 роки, але потім вирішили, щоб таке чудо було в Донбасі щороку", - сказала Янукович до залу.

Дружина Віктора Федоровича подякувала артистам, назвавши їх "ваша величність". А потім пані Янукович взяла участь у фуршеті з танцівниками.

Дружина президента постояла поруч з напівоголеним красенем у лосинах

Також у неділю Людмилі Олександрівні вручили її власний портрет, вимальований на фарфоровій настінній тарілці. Такий подарунок передав першій леді постановник балету "Білосніжка і сім гномів", що його вона подивилася напередодні.

Худрук театру подарував дружині президента ще й ікону, сказавши: "Я знаю, що Людмила - людина дуже віруюча, тому вибрав їй у подарунок ікону. У квітні я був у Пермі і пригледів ікону Божої Матері "Троєручиця". Це дуже рідкісна ікона, в Україні такої не знайти".

Люсі Янукович подарували її обличчя на фарфорі
Вечір першій леді сподобався

Також, як зазначає "Сегодня", губернатор Донецької області Анатолій Близнюк з нагоди дня народження першої леді вручив їй картину.

"Подарував картину. Гарну. Там народ катається на човні. Не придивлявся, хто автор, але не Караваджо", - описав свій подарунок Близнюк.

Нагадаємо, 9-го жовтня Людмила Янукович відзначала свій 61-й день народження.

Фото "Gazeta.ua" та "Комсомольської правди в Україні"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів