Дружина Януковича опинилася обличчям на тарілці. ФОТО

Вівторок, 12 жовтня 2010, 08:39

Не інакше - щось у лісі здохло: дружина президента Віктора Януковича Людмила порушила багаторічну традицію. У день свого народження "біло-блакитна муза Майдану‘2004" не пішла на улюблену "іменинну" виставу.

9-го жовтня, у день народження першої леді Донецький театр опери і балету дає її улюблений спектакль "Дон Кіхот". Традицію не порушили і цього року. У нинішній постановці головні ролі виконували кубинські майстри балету Вьєнгсі Велдес та Ельєр Бурзак.

Втім, місця Людмили Янукович у восьмому ряді партеру залишилися вільними.

Як пише "Комсомольська правда в Україні", у залі пройшла чутка, що Людмила Олександрівна на свій день народження полетіла у Париж, щоб відсвяткувати із чоловіком-президентом. Втім, у цей сумбурний паризький вояж першої леді повірити важко. Принаймні до появи беззаперечних доказів - скажімо, фотознімків з романтичної вечері Януковичів. Адже президент з Франції повернувся ще 8-го жовтня.

Водночас у Донецьку Людмила Янукович засвітилася вже 10-го жовтня, на закритті фестивалю "Зірки світового балету", в якому взяли участь артисти з 16 країн, у тому числі знамениті Ілзе Лієпа і Микола Цискарідзе.

Як зазначає "Gazeta.ua", президентська дружина прибула у театр з трьома подругами і була у доброму гуморі. Одягнена вона була у біло-синій вечірній піджак і довгу пишну темно-синю спідницю. На шиї VIP-любительки балету висіла біжутерія.

Після дня народження Людмила Янукович сходила в театр з подружками 
 Поруч весь час був міністр кльтури Кулиняка

Кажуть, перед концертом Людмила Янукович поспілкувалася з бізнесменом з Норвегії Ойвіндом Йохансеном, який у себе на батьківщині опікується балетом. А після закінчення концерту вона піднялася на сцену разом з директором фестивалю Вадимом Писарєвим та міністром культури Михайлом Кулинякою.

"Дорогі мої, коли ми починали фестиваль 17 років тому, спочатку думали робити його раз на 2 роки, але потім вирішили, щоб таке чудо було в Донбасі щороку", - сказала Янукович до залу.

Дружина Віктора Федоровича подякувала артистам, назвавши їх "ваша величність". А потім пані Янукович взяла участь у фуршеті з танцівниками.

 Дружина президента постояла поруч з напівоголеним красенем у лосинах
 

Також у неділю Людмилі Олександрівні вручили її власний портрет, вимальований на фарфоровій настінній тарілці. Такий подарунок передав першій леді постановник балету "Білосніжка і сім гномів", що його вона подивилася напередодні.

Худрук театру подарував дружині президента ще й ікону, сказавши: "Я знаю, що Людмила - людина дуже віруюча, тому вибрав їй у подарунок ікону. У квітні я був у Пермі і пригледів ікону Божої Матері "Троєручиця". Це дуже рідкісна ікона, в Україні такої не знайти".

Люсі Янукович подарували її обличчя на фарфорі 
 Вечір першій леді сподобався

Також, як зазначає "Сегодня", губернатор Донецької області Анатолій Близнюк з нагоди дня народження першої леді вручив їй картину.

"Подарував картину. Гарну. Там народ катається на човні. Не придивлявся, хто автор, але не Караваджо", - описав свій подарунок Близнюк.

Нагадаємо, 9-го жовтня Людмила Янукович відзначала свій 61-й день народження.

Фото "Gazeta.ua" та "Комсомольської правди в Україні"


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Фоторепортажі

Дружина Януковича стала свідком отруєння

Вечір напередодні свого дня народження перша леді України Людмила Янукович зустрічла без свого чоловіка. Доки президент Віктор Янукович вбирав легенями духмяне повітря Франції під час свого офіційного візиту, його дружина милувалася балетом.
Останні матеріали
Більше матеріалів