Довгий зігнувся над ямою і перед пікніком попітнів над сміттям

25 жовтня 2010, 12:58
Хто знає, що надихнуло "маленького і наглого" секретаря Київради Олеся Довгого на фізичний труд, але цієї суботи улюбленець Леоніда Черновецького нарешті взявся до діла.

Разом з кількома десятками депутатів Київради та працівниками секретаріату Довгий взяв участь у суботнику в столичному парку Слави, пише "Українська правда. Київ". При цьому всі були одягнені просто і недешево.

Довгий з Бригінцем та іншими "київрадниками" влаштували собі 2,5 години здорового способу життя на свіжому повітрі
Лопат на суботнику виявилося більше, ніж депутатів

Що не кажи, а "на землі" робота Довгого та його колег помітна більше, ніж у міськраді. Так, якщо вірити Олесю, трудами їхньої "бригади" з парку було вивезено кілька вантажівок опалого листя і висаджено понад 200 дерев та кущів.

Сокирою Довгий вже напоказ махав, тепер прийшла черга лопати
Довгому довелося нагнутися і не раз

Правда, працювали молодчики, як водиться, недовго. Двох з половиною годин Довгому і Ко цілком вистачило, аби втамувати несподівану спрагу до фізичної праці. Ось тобі і мінус кількасот грамів, і "позаробочий" контакт зі співробітниками.

"Така робота за межами сесійної зали дозволяє об'єднати людей і встановити більш дружні людські стосунки", - зауважив Довгий у себе на сайті.


Олесь взявся за відра, бо йому бракувало "дружніх людських стосунків"?
Довгий, як завжди, заливає, тільки тепер не з президіуму

Можливо, Олесь вирушив на суботник, бо йому елементарно бракувало "дружніх людських стосунків". Або ж парубкові набридло сидіти на йогуртових дієтах, і він вирішив розтрусити жирок фізичним навантаженням.

Може, от воно, покликання Олеся Довгого - махати лопатою і граблями, озеленюючи Київ, замість франтити гламурним "крокодиловим" взуттям та годинником чи розкидатися феноменально дорогими подарунками.

До слова, Довгий побожився провести ще щонайменше 10 суботників у кожному районі Києва.

Як пише "Газета по-киевски", по закінченню суботника на депутатів чекав апетитно накритий стіл.

Дерева садили парами: один тримав саджанець, а другий прикопував. Копати доводилося неглибоко - депутатам підібрали невеликы саджанці
Як, у вас досі лежить купа опалого листя? Тоді кличте Олеся Довгого!

Крім бутербродів із салом і часником, а також з червоною рибою, канапе із сиром і маслинами, були в наявності горілка і коньяк. Правда, спиртне, з'явилося лише після того, як поїхали з місця подій фотокореспонденти і відеооператори.

Перед тим як перейти до їжі, учасники суботника приводили себе у належний вигляд біля встановленого посеред тротуару умивальника. Тут же були паперові рушники і рідке мило. Взуття деякі з депутатів чистили дитячими лопатками своїх чад.

Спиртне для депутатського пікніка виставили лише тоді, коли поїхали фотографи та відеооператори

Фото з сайту Олеся Довгого та "Газеты по-киевски"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів