Дочка Тимошенко й дружина Льовочкіна ходили між базарних сумок

2 грудня 2010, 15:27

Дружина глави адміністрації президента Зінаїда Ліхачова та дочка екс-прем‘єрки Тимошенко Євгенія Карр у середу ходили між базарних клітчастих торб. Обидві жінки, як і екс-міністр Микола Рудьковський, потрапили на виставку у галерею Тетяни Міронової.

Цього разу дружина екс-заступника Черновецького Валерія Міронова презентувала арт-проект "Illumination". Тут 11 авторів з усієї України представили свої роботи у стилі contemporary art.

Як повідомлялося, ще у прес-релізі до заходу, починає експозицію в галереї арт-об'єкт Олексія Хорошка та Сергія Петлюка. Йдеться про символічний вхід-коридор, викладений з картатих базарних сумок як символу міжнародної комунікації.

Також до останніх днів грудня відвідувачі галереї зможуть побачити, як людина з квітів спостерігає за герберами, що в'януть. Ця інсталяція "Алегорія прекрасного" на тему тлінності краси належить рукам львів'янина Михайла Барабаша.


Окрім іншого, на виставці представлено проект Марини Талютто "Silicon Lips", який закликає замислитися над істинною красою. Тут вам і про силікон, і про ботокс, які здійснили у сучасному світі краси своєрідну революцію, знаряддям якої став шприц.

До слова, тут само можна роздивитися інсталяцію зі шприців "Box of Life" відомого американського художника Девіда Датуни та інші арт-об'єкти.

В галерею Міронової у перший день зими примчала серед інших дружина глави адміністрації президента Сергія Льовочкіна (по центру). Зінаїда Ліхачова, яка й собі малює та дизайнує одяг, з цікавістю поставилася до contemporary art

Дочка колишнього прем‘єр-міністра Юлії Тимошенко Євгенія Карр і досі "на розхват"

Скандальний екс-міністр транспорту Микола Рудьковський обожнює смугасті костюмчики

Від "братів Карамазових" в галерею самовідрядився бізнесмен Олександр Константиновський

Дружина виробника шоколаду Юрія Логуша Тетяна (ліворуч), бізнесмен Олександр Крилов та галеристка Тетяна Міронова (праворуч)
Директор Київського музею російського мистецтва Юрій Вакуленко проявив неабиякий інтерес до квітучої людини

Людина з квітів руки Михайла Барабаша спостерігає за герберами, що в'януть

"Silicon Lips" Талютто закликає замислитися про силікон, ботокс і справжню красу

Інсталяція зі шприців "Box of Life" відомого американського художника Девіда Датуни
На голці
Картаті базарні сумки Хорошка та Петлюка перетворилися на символ міжнародної комунікації

Фото Дмитра Амідова, ТаблоID

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів