Зять Тимошенко має "народити" хлопчика і представить Україну в програмі ООН

12 березня 2009, 16:56
Днями подружжя Євгенії Тимошенко та Шона Карра повернулося з Індії. Тим не менше, парочка вже встигла дати інтерв‘ю, провести екскурсію по власному будинку у Кончі-Заспі, та розповісти останні новини.

Зокрема, стало відомо, що зять прем‘єрки Юлії Тимошенко та його група "DVS" представлятимуть Україну в рамках програми ООН "10 цілей тисячоріччя".

"16 березня ми летимо у Нью-Йорк. Ми, "DVS", номіновані, і, з нашою піснею про шахтарів, будемо представляти, у рамках цієї програми, Україну", - повідомив Шон Кар в інтерв‘ю "Motodex.info".

Як розповів рокер-байкер і за сумісництвом зять прем‘єр-міністра України, програму "10 цілей тисячоріччя" проводить Організація Об'єднаних Націй. Йдеться про такі цілі, як боротьба з бідністю, незаконною торгівлею зброєю, і так далі. Це свого роду конкурс між країнами, хто наскільки процвітає у досягненні цих цілей.

Зять прем‘єрки Тимошенко візьме участь у програмі ООН

"Ми у Нью-Йорку будемо зустрічатися з Арманом Ассанте, а він, завдяки щасливому збігу обставин, живе по сусідству з Вест Кост Чопперс", - вів далі Карр. Цей самий Чопперс - відомий своїми мотоциклами "тотулами".


"Так, тотули, тож, ми з ними зв'язалися, і у нас є домовленість про те, що він із синами приїде в Україну. Вони, точніше рок-група, що складається з працівників їхньої майстерні виступлять в Україні... вони без "Дискавері", начебто, не їздять.", - завершив думку чоловік Жені Тимошенко.

Шон Карр влаштував екскурсію по своєму будинку в Кончі-Заспі

Як повідомив Карр, у нього з Вест Кост Чопперс вже є домовленість. Він хоче замовити у них мотоцикл, для того, щоб продати його в Україні, на благодійному аукціоні.

"Ми зараз саме займаємося пошуком спонсорів для цього. Гроші, ж, виручені від аукціону, будуть спрямовані в допомогу дітям... Стартова ціна (мотоциклу) буде близько 55 000 доларів", - додала Євгенія.

Однак більшу частину часу Шон розповідав про тугу за батьківщиною, літній одеський інцидент, плани щодо дітей та свій дім.

До речі, у дворі будинку Каррів-Тимошенко гостей зустрічають дві величезні кошлаті вівчарки. Обстановка у будинку, як пише сайт, досить проста та підібрана зі смаком. Враження помпезності справляє тільки вітальня, де стоїть довгий, оточеними стільцями обідній стіл.

У заміському маєтку гостей зустрічають вівчарки

У підвалі будинку розташований тренажерний зал. Причому, як зазначається, такому набору тренажерів позаздрив би будь-який фітнес-клуб.

"А от це кухня. Тут я проводжу майже весь час, коли буваю вдома", - зізнався Шон Карр у спортивних трусах. Також Шон продемонстрував свою нову студію на ділянці коло будинку. Від будинку до неї лише кілька метрів.

Помпезна вітальня

"Тут у нас буде студія. Тут буде ресепшн, а далі монтажна. Сюди зможуть приїжджати молоді, починаючі колективи та репетирувати. Тут, у коридорі буде висіти знаменита подвійна гітара, яку подарував мені гітарист Слеш (Slash), Guns&Roses", - розповідав він.

"На другому поверсі буде студія озвучування перекладних фільмів. Можливо, ти не знаєш, але в Україні дотепер ніхто не дублює фільми у стандарті Dolby 5.1.", - зауважив чоловік Євгенії Тимошенко.

Шон вже готує власну студію
Цю подвійну гітару подарував Карру гітарист Слеш (Slash), Guns&Roses

Причому Шон відзначив, що те, як він живе - для Великобританії це норма. "Мало того, на моїй батьківщині багато людей живуть краще, ніж живемо ми з Женею в Україні. Звичайно, я дуже люблю наш будинок, і в ньому моя родина почувається захищеною", - поділився байкер.

Однак при цьому рокер зізнається, що дуже сумує за своїм англійським домом.

"Тут я не почуваюся повноправним громадянином. Вдома у мене є кілька акрів землі, там у мене свій ліс, озеро, у якому повно риби. Я дуже люблю риболовлю. Усі, хто бував у мене в гостях, розуміють, чому я так люблю свій будинок. Тут я не почуваюся вдома", - - пішов на відвертість Карр.

Попри те, що в Україні теж є байкери, Шон тут, як вдома, не почувається
Хоча будиночок і нічогенький

Натомість в Англії у Шона Карра, за його словами, є своя земля, свій будинок у Йоркширу, якому понад 600 років.

"Коли ми з Женею одружувалися, у наше село приїжджали цілі автобуси з журналістами. Вони переполошили всю околицю, ходили по домівках. В Англії так не прийнято. Я так само володію землею в Іспанії. У мене є мережа ресторанів за кордоном. Це моя власність. Я досить впевнено почувався і почуваюся. І це все вже було моїм до знайомства з Женею", - розповідає лідер гурту "DVS".

Ліворуч Карр, по центру - Женя Тимошенко

А на питання, чи почувається він щасливим, Карр відповів так: "У мене є гроші на рахунку, але для того, щоб купити якийсь дріб'язок, я маю сідати у машину, кудись їхати, шукати банкомат, знімати з нього гроші. Потім їхати цю річ купувати. У нас сказав номер кредитної карти, і тобі все відразу привезли. Я не хочу сказати, що це якесь страшне нещастя, але коли звикаєш до подібних речей, їхня відсутність здається дивною".

Окрім того, "звичайного хлопця" Шона Карра неймовірно "виводить із себе, коли, з'являючись у публічному місці", він одразу ж стає об'єктом "загального нездорового інтересу".

Можливо, саме на цьому "танку" зять Тимошенко їде шукати банкомати
Ще один "кінь" Карра

"Ти не уявляєш собі, як мене злить, коли я заходжу куди-небудь розслабитися, у той же ресторан, а люди починають штовхати одне одного під столом і показувати на мене поглядом! Серед байкерів такого немає. Серед байкерів я можу абсолютно спокійно розслабитися", - побідкався він.

За словами Карра, коли він познайомився з Женею Тимошенко, то не знав, хто її батьки. Мало того, він погано уявляв собі, де знаходиться Україна.

"Щодня у мене сльози стояли в очах. Я дорослий чоловік, мені вже 40. Моїй дочці 14 (дочка від першого шлюбу). Сльози наверталися у мене на очі щодня, коли я бачив, як засмучується Женя. Як болісно сприймає те, що писали в Інтернеті та газетах. Я кохаю її", - вдався до сентиментів рокер із суворою зовнішністю.

Карр кохає Тимошенко

Правда, потім, як він розповів, йому стало байдуже. Щоправда, політику він досі не любить. Може, зокрема, тому, що вона непрямо, але тримає його дружину в Україні? Адже, якби не теща-політик, Шон вже б спробував вивезти Женю Тимошенко до себе в Англію.

"Вона не виїде через матір. Вона підтримує матір. Я кохаю Женю і маю бути поруч з нею", - каже він наразі. Причому у тому, що Юлія Тимошенко політику не залишить, він впевнений на всі сто.

Також поділився зять прем‘єр-міністра і міркуваннями щодо продовження роду...

"Я останній у себе в роді й вони (родичі) чекають від мене дитини чоловічої статі. Це мені теж не дуже подобається. Мабуть, навіть дуже не подобається", - обурюється Карр. Водночас музикант додав, що наразі вони із Женею "над цим працюють".

Разом з тим "останній у роді", Шон Карр ще раз розповів про свою давню травму. Лишень уточнив, що кістка у нього на нозі була поламана у 12 місцях, а зараз там шматок заліза замість кістки.

Шон показав спальню та ногу із залізякою
Через цю травму зятю Тимошенко кололи морфій

А ще практично під час інтерв‘ю Шон Карр намагався врятувати чапель та бобрів. Виявляється, його сусіди несанкціоновано засипають місцеве болото, що і обурює англійського рокера.

"Ви засипаєте болото! Це шматок природи! Там живуть чаплі, живуть бобри! Ці хлопці робили це весь попередній рік. Величезний шматок території засипали. Приїжджала інспекція. Дала висновок, що це не можна робити. Ми думали, що вони припинять", - розгнівався не на жарт Карр.

Правда, на той момент болото врятувати не вдалося - не знайшли "крайнього". І чим закінчаться потуги музиканта врятувати природу - поки що невідомо.

Фото Андрія Носальского "Motodex.info"

За матеріалами "Motodex.info"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів