Ляшко світив голим торсом і пестив тайського слона

Вівторок, 22 лютого 2011, 11:40

Депутат Олег Ляшко все глибше входить в раж. Колишній БЮТівець наліво-направо ділиться своїми враженнями від поїздок і дозвілля.

Днями Ляшко виклав на своїй сторінці у Facebook фото з відпочинку. З тиждень-півтора тому скандальний депутат побував у Таїланді.

На згадку від поїздки в екзотичну країну у Ляшка лишилися пікантні фотознімки - з голим торсом, слоном, у клубно-пляжному "прикиді" та в кущах.

Відповідаючи на коментарі під своїми світлинами, депутат погодився, що Таїланд - це казка.

"Особливо Пхукет, з тайського "алмаз", - сказав він і додав:

"На Патайi не був, але чув, що там дуже брудно, навiть купатися нiде".

До речі, Олег потішив жінок і деяких чоловіків увічненням на фото свого оголеного торсу.

"...Не спортсмен, а просто стежу за собою, намагаюся вести здоровий спосiб життя. Результат ви бачите", - відмахнувся на жіночі компліменти Ляшко у соцмережі.

"У спортивному клубi не займаюся, бо немає часу. Iнколи плаваю, ще трохи граю в настільний тенiс, а все iнше - це вiд природи. I головне - здоровий спосiб життя: мало їм, багато працюю, багато рухаюсь", - натякнув скандальний депутат, як йому вдається тримати себе у такій підтягнутій формі.

"...Щодо курiння. Я вже не курю четвертий рiк, зробив собi на 35-рiччя такий подарунок. З того часу жодної цигарки. I всiм iншим, хто ще курить, раджу негайно кинути цю справу", - написав під фото Ляшко.

 Ляшко раніше тягнувся лише до заду Тоні Брекстон, а тепер і до тайських слонів
 Агент Ляшко 007 у блакитних труселях
 Ляшко "гламурєн" і любить блакитний
 
 

 

 

Фото зі сторінки Оляга Ляшка у Facebook


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Скандал

Скандальне зізнання: Ляшко розповів про секс з чоловіком. ВІДЕО

В інтернеті з‘явилося скандальне відео 1993-го року запису, на якому Ляшко власною персоною розповідає деякі інтимні подробиці своїх статевих стосунків з чоловіком і де звучать такі звороти, як "дрочив" і "в рот брав".
Останні матеріали
Більше матеріалів