Приходько завела нового бойфренда після скандалу з еротикою?

25 лютого 2011, 11:33

У четвер в одному зі столичних клубів святкував 10-річчя журнал, через який співачка Настя Приходько посварилася з цивільним чоловіком.

Нагадаємо, нещодавно Анастасія Приходько взяла участь в еротичній фотосесії. І ця фотозйомка, може бути, стала для Насті ледь не фатальною. Після виходу фото у друк, її грузинський наречений Нурік влаштував артистці "розбір польотів".

"Таким схвильованим спокійного в побуті Нуріка я ще не бачила. Разом ми вже давно, і мені здавалося, що мій наречений звикся з гадкою про те, що я завжди роблю те, що сама вважаю правильним. Я артистка, тому мій образ для даної фотосесії - черговий у ланцюжку експериментів", - сказала Приходько, яка виховує дочку Нану від Нуріка.

На питання, чи можливо таке, що через сумнозвісні знімки зірветься заплановане на літо весілля співачки, Приходько заявила:


"Нурік завжди був дуже добрий до мене, наші стосунки - зразкові. Щодо можливого розриву заручин і того, чи відбудеться наше весілля - без коментарів!"

Як розповів "Viva! Украина" директор Анастасії, після виходу скандального номера журналу пізно ввечері йому зателефонував Нурік. Чоловік вимагав пояснень, з якої причини його як нареченого Приходько не повідомили про фотозйомку.

Сварка, кажуть, тривала кілька годин. У ході скандалу Нурік Кухілава на очах співачки розірвав документи на шикарний автомобіль BMW Z3, який мав стати сюрпризом на день народження Приходько.

Втім, Настя могла передбачити, що реакція її грузинського бойфренда на банери з напівоголеною коханкою буде жорсткою.

"Я ніколи не роблю провокативних фотосесій. Інакше мені кінець!" - якось сказала співачка.

Кінець чи ні, а на останніх світських подіях Приходько з‘являється у товаристві нового молодого чоловіка. Його Настя представляє Євгеном. Подейкують, він може бути новим бойфрендом співачки.

Кульбаба та Ігор Посипайко зажималися і вели вечірку 10-річчя журналу, через зйомки в якому Приходько посварилася з бойфрендом

Втім, навіть після скандалу із цивільним чоловіком Настя не сумує. Просто виходить у світ з таємничим красунчиком Євгеном...
На вечірку до чоловічого глянцю завітав соліст гурту "Mad Head XL" Вадим Красноокий
Дизайнер Серж Смолін
З Росії у Київ приїхала співачка Ірина Дубцова (ліворуч). Іра за останні роки й сама вагу набрала, а тепер намагається "додати ваги" своїй українській протеже (праворуч)
Після участі у теле-проекті з Василісою Фроловою Ваня Дорн, кажуть, сповнений оптимізму
А от колишня партнерка Дорна по дуету "Пара Нормальних" Аня поки встигла яскраво засвітитися лише у еротичній фотозйомці
Телеведуча Катя Осадча на роботі

Фото Дмитра Амідова, ТаблоID

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів