Приходько захотіла стати шеф-кухарем і роздяглася. ФОТО

1 лютого 2011, 11:35

Співачка Анастасія Приходько, схоже, відбилася від рук свого грузинського коханого. Брюнетка, яка представляла Росію на пісенному конкурсі "Євробачення-2009", роздяглася для фотосесії у чоловічому журналі.

Пригадується, в одному з інтерв‘ю Приходько бідкалася, що її чоловік-грузин Нурік ретельно контролює її гардероб. Тут і спідницю закоротку не одягнеш, і декольте заглибоке - зась.

Тому фотозйомка співачки у спідній білизні стала трохи неочікуваною. Втім, своє реноме в якості особи скандальної Приходько відкидає.

"... Я борець за правду, і тому всі думають, що я скандальна. Насправді нікому не цікаво, якщо ти просто співачка. А я люблю, коли про мене говорять. Та терпіти не можу, коли кажуть неправду. А я добра і лагідна дівчинка", - запевнила Настя в інтерв‘ю "XXL мужской размер".


"Можу тільки послати тих критиків, які нібито щось критикують, а в житті нічого не домоглися - лише пліткувати можуть і стежити за мною", - закинула Анастасія тим, хто зважується її критикувати.

Окрім того, в інтерв‘ю жінка поділилася, що нині, окрім сцени та сім‘ї, у неї з‘явилися нові зацікавлення.

"Я хочу відкрити свій ресторан, в якому буду кухарем, бо обожнюю готувати і знаю масу рецептів дуже смачних страв. Зараз ведуться переговори", - заявила Приходько.

Приходько: "А я люблю, коли про мене говорять"
"А я добра і лагідна дівчинка"

Фото журнала "XXL мужской размер"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів