Ющенко будує у Карпатах музей, церкву і колибу. Фото

23 червня 2011, 16:27

Поблизу дачі Віктора Ющенка в селі Татарів на Івано-Франківщині ведеться грандіозне будівництво. У ЗМІ потрапили фото недобудованого коттеджного комплексу, що зводиться по сусідству з "гніздечком" екс-президента.

Віктор Андрійович зайнявся зеленим туризмом. У Татарові буде музей, церква, колиба

Як пише Gazeta.ua з посиланням на місцевих жителів, комплекс у Карпатах також належатиме сім'ї екс-президента.

"Це буде такий собі готельчик з ресторанчиком. Ясно що для віп-осіб", - розповів місцевий житель.

Будівництво ведеться на третьому кілометрі дороги, що веде від центральної траси через село до водоспаду Гук. Зараз тут видно дві недобудовані споруди, схожі на котеджі. Їх зводять з каменю та цілісного дерев'яного бруса.


Поруч - запаси будматеріалів – великого каменю, цегли, гравію. Екскаватор продовжує розчищати площу під забудову, стесуючи схил пагорба, що знаходиться поруч біля дороги.

Біля маєтку екс-президента споруджують етнокомплекс

Сама дача Ющенка стоїть на пагорбі, вище будівництва. Одна дорога туди веде через річку одразу за будовою. Інша – за кількасот метрів.

На обох в'їздах шлагбаум і будка з охоронцем.

Дачу екс-президента можна роздивитися, вийшовши на пагорб навпроти.

Місцеві розповідають, що останнім часом Ющенко буває в Татарові часто.

Як же без пасіки?

"Раніше на тій дачі чудилося – трактор на рівному місці перевертався. Баняки самі по собі літали", - пригадав сусід Ющенка історію про те, як на його дачі літали сокири.

"То все через те, що він стару кузню розібрав. Потім покликав священика, поставив капличку біля хати, заклав церкву і минулося", - додав чоловік.

Тепер, за його словами, "мало що не живе тут". "(Ющенко) часто гостей на водоспад возить. В одного свого працівника на весіллі тут був. На Трійцю навіть в церкву пішов", - поділився сусід.

На дачі екс-президент тримає пасіку та овець. Місцеві розповідають, що президентські вівці пасуться на полонині, на окраїні Микуличина, разом з тваринами інших господарів.

Водночас, як розповіла "Українській правді" прес-секретар Ющенка Ірина Ванникова, екс-президент будує не VIP-комплекс, а культурний центр.

"Це дуже невелика ділянка – 27 соток. Він там будує культурний центр", - зазналася вона.

"Це не "Межигір’я", і не його приватна резиденція, це культурний центр. Мета його – надати нового подиху народним музичним традиціям Карпат, відновити народні карпатські промисли, проводити там різні етнофестивалі", - запевнила речниця Ющенка.

Ще вона додала, що на територію комплексу Ющенка зможуть потрапити всі охочі.

"Це не буде закрита зона, не будуть закриті віп-будинки. Це планується зробити частиною зеленого туризму. Туди може приїхати будь-хто, будь-який громадянин України", - пообіцяла Ванникова.

"Якщо там будуть туристи, там, безумовно, будуть гостьові будиночки, але це точно не "Інтерконтиненталь", не будиночок для гостей У "Межигір’ї". Очевидно, там буде колиба, щоб люди могли харчуватися", - додала вона.

Та сама дача Ющенка у Татарові, де він ганяв на квадрациклах з Депардьє, і де оселилася нечисть

Крім того, за словами речниці Ющенка, поблизу свого маєтку Віктор Андрійович будує музей, де хоче виставити гуцульські старожитності.

"Він також будує там дерев'яну церкву, яка буде називатися "Церква усіх святих українського народу", - розповіла Ванникова.

Вона додала, що Ющенко почав цим займатись, коли відійшов від справ.

"Там зараз все на початковій стадії будівництва. Але, повірте, це дуже шляхетний задум, спрямований на розвиток і просування карпатського регіону", - зазначила "голос" Ющенка.

Ющенко полюбляє відпочивати у Карпатах

Дача поблизу Яремчі - не єдине місце, де проводить свій вільний час екс-президент зі своєю сім’єю. Зокрема, Ющенку не раз дорікали тим, що він досі живе на державній дачі у Конча-Заспі. Крім того, Віктор Андрійович має приватний маєток у Нових Безрадичах біля Києва.

Фото Gazeta.ua та прес-служби Ющенка

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів