Лободі пропонували увічнити її обличчя за гроші

17 серпня 2011, 13:11

Співачка Світлана Лобода провела вікенд у сонячній Італії та з‘їздила до улюбленої Одеси і знову продемонструвала післяпологову фігуру.

Після народження дочки Євангеліни і перед черговими зйомками Лобода виділила собі буквально кілька днів для повного релаксу. Однак і таку невелику кількість часу артистка провела з користю для душі та тіла.

В Італії більшість часу Лобода проводила на пляжі приватного пансіонату на узбережжі. Свєта плавала у морі, оздоровлювалися у SPA, ходила у басейн, гуляла по Риму.

"Я заслужено байдикувала: їла, спала на пляжі, блукала містом і намагалася ні про що не думати", - каже співачка.


Вечорами колишня солістка "ВІА Гри" гуляла по столиці Італії. А в одному з ресторанів у центрі Риму Лобода познайомилася з художником. Митець, як стверджує прес-служба співачки, сам запропонував артистці написати її портрет і навіть запропонував за це гроші, що дуже розсмішило Свєту

А з сонячної Італії Лобода вирушила у не менш сонячну Одесу. Проте тепер це був не відпочинок, а зйомки телепередачі.

Повернувшись до Києва, Світлана відразу ж взялася до роботи над своїм новим відеокліпом на пісню "На Свете". Режисером відео стане Алан Бадоєв, а сам кліп глядач побачить вже у середині вересня.

Як нагадує прес-служба співачки, востаннє Свєта відпочивала ще до народження дочки Єви. Разом з родиною та близькими друзями вона провела різдвяні канікули в Ізраїлю.

Лобода відпочила в Італії і завітала в Одесу
Співачка блукала Римом
А один італійський художник пропонував Свєті гроші за те, щоб написати її портрет

Фото прес-служби Лободи

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів