Українська співачка приєдналася до принцеси та Бріджит Бардо

30 листопада 2011, 11:00

Жорстоким ставленням до тварин напередодні Євро-2012 обурений весь світ.

Відомі громадські діячі та українські поп-виконавці виступають на захист безпритульних собак.

Аби вимагати від влади припинити вбивати покинутих собак, до України прибула навіть німецька принцеса Майя фон Гогенцоллерн.

Німецька принцеса Майя фон Гогенцоллерн

Фотографії, на яких зображене спалювання тварин, облетіли весь світ. Принцеса наголосила на тому, що, якщо вбивства собак не припиняться, європейське співтовариство може висловитися за бойкот проведення Євро-2012 в Україні.


Майя фон Гогенцоллерн також висловила думку, що вбивство тварин не допоможе скоритити їх кількість. Мовляв, набагато ефективнішим методом буде стерилізація собак.

Тієї ж думки дотримується і легендарна французька акторка Бріджит Бардо.

У своєму листі до президента Віктора Януковича відома француженка написала, що така ситуація просто огидна і непристойна для цивілізованої країни.

Бріджит Бардо написала до президента України

"Я розраховую на ваше негайне втручання. В іншому разі я без вагань розголошу цей скандал на весь світ", – поставила ультиматум Бріджит.

Акторка дуже переймається через страждання собак. За словами Бардо, вона вже писала подібне звернення у 2010-му році, проте жодних заходів вжито не було.

Не могли залишитися байдужими і представники українського шоу-бізнесу. Так, співачка Діана Мерінова присвятила цій проблемі соціальну відеоработу "Лучик".

Артистка, відома під псевдонімом "69", прагне привернути увагу до нелегкої долі безпритульних тварин, які живуть на вулиці.

Діана Мерінова з командою на зйомках кліпу

"Ця проблема не може залишатися непоміченою. Це живі істоти, і будь-яке знущання над ними неприпустиме", - каже Мерінова.

Головними героями проекту "Лучик" стали безпритульні собаки.

А їхні трагічні історії озвучили такі ж покинуті батьками діти, вихованці дитячого соціально-реабілітаційного центру "Сонячне світло".

Саме ці безпритульні собаки стали головними героями відеороботи "Лучик"

На думку співачки, саме діти-сироти можуть зрозуміти і розказати, як воно – бути залишеним напризволяще, без домівки та без душевного тепла.

"Собаки не вміють розмовляти, ми ніколи не дізнаємося, про що вони думають, що вони відчувають. І вони нам ніколи про це не розкажуть", - пояснює співачка виникнення такої ідеї.

Вихованці дитячого соціально-реабілітаційного центру "Сонячне світло" озвучили історії покинутих собак

Дивіться соціальну відеоработу Діани Мерінової "Лучик":

Отже, чи допоможуть усі ці дії у боротьбі за життя безпритульних живих істот?

Чи будуть почуті слова німецької принцеси, легендарної Бріджит Бардо та української виконавиці?

Залишається тільки чекати на результат та сподіватися на те, що ніхто не залишиться байдужим до цієї проблеми.

Фото vit65d.ya.ru, Facebook DIANA 69

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів