Могилевська на Новий рік була з нечистю у Булгакова

27 грудня 2011, 11:09

Співачка Наталя Могилевська вирішила змінити традицію і відсвяткувати Новий рік без ЗМІ. Місцем проведення новорічного шабашу став дім-музей Булгакова, що на Андріївському узвозі у Києві.

Про це Наталя розповіла у своєму Live Journal.

"Цього року я зрозуміла, що не хочу як завжди відзначати свій Новий рік в якомусь нічному клубі при великому скупченні людей і преси, адже це все далі відводить від початкової ідеї сімейного свята, яку я намагалася відродити 10 років тому всупереч гастролям у Новорічну ніч", - пояснила Могилевська у ЖЖ.

Як каже Наталя, "нам хотілося чогось інтимного, лише для близьких, незвичайного і чарівного".


"А оскільки моя подруга Лада Лузіна цього року представила свою колекцію старовинних ялинкових іграшок у музеї Булгакова - питання вирішилося саме собою, кращого місця для чарівництва й не вигадаєш!" - вела далі співачка.

Тож врешті Могилевська і її гості розподілили між собою ролі - булгаковських персонажів.

"Я була Маргаритою, Лада Майстер, Квінта Ієшуа, Сергій Перман Воланд, Воронович Понтій Пілат, Кравчук Бегемот, Навро Зойка закрійниця і... Сім'я Турбіних, Покоївка Наташа, Гела, Коров'єв та інші - наші друзі", - перелічила співачка.

"Було трохи моторошно доторкнутися до Вічності і відчувати присутність Майстра, ми веселилися у тихих зазвичай кімнатах і, здавалося, вони оживали на долю секунди і ніби за містом гомоніли революційні роки, а суворі вулиці тривожно пустували", - написала Могилевська у Live Journal.

"Ми відігрілися на славетній терасі, після того як розіпхали по всьому будинку папірці з бажаннями. Завершилося свято звичайними веселощами і шампанським, але кожен пішов з ледь вловимим відчуттям тривоги і захоплення, властивим натхненню. Це була дуже особлива ніч!" - запевнила співачка.

Нагадаємо, зазвичай Могилевська починає святкувати Новий рік заздалегідь і запрошує гуляння пресу, друзів й артистів.

Могилевська провела новорічний шабаш у домі-музеї Булгакова на Андріївському узвозі
Співачка та її друзі спробували перевтілитися у булгаківських персонажів
Могилевська стала Маргаритою, а її друг Сергій Перман - Воландом
Письменниця Лада Лузіна була названа Майстром, а Андрій Кравчук зіграв кота Бегемота
Композитор Руслан Квінта перебрався у Ієшуа Га-Ноцрі
Правда, Ієшуа вийшов дивакуватий... з татуюваннями. Та й Понтій Пілат в обличчі Олега Вороновича більше був схожий чи то на боксера перед поєдинком, чи то на порноактора у перерві між зйомками
Втім, невідповідність образам не завадила шоубіз-тусовці розслаблятися у приміщенні музею, де зазвичай панує тиша і спокій
Булгаков перевернувся б у труні?
А були ще й танці
Запальні танці
І зажимання з Вороновичем
Між Могилевською й Вороновичем більше, ніж дружба, а Лузіна хоче примазатися?
Воланд, Маргарита і Бегемот 21-го сторіччя...

Фото Live Journal Могилевської

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів