Могилевська буде нетрадиційною жінкою, а Цимбалюк треба натякати

5 січня 2009, 10:00
Новий 2009-ий рік астрологи називають винятково вдалим для укладання шлюбів. А серед вітчизняних зірок ледь не кожна друга ще у дівках ходить. Тому цей рік ризикує стати плідним на предмет одружень.

Щоправда, багаті та знамениті (а також не дуже багаті і не дуже знамениті) селебрітіз мають свої примхи та вимоги до прекрасних принців. І якщо комусь із завидних наречених хочеться неординарності та екстриму, інші саме від цього й відсахуються.

Так, модель і телеведуча Інна Цимбалюк цінує яскраві залицяння, але обходить стороною екстравагантних кавалерів.

"Якщо чоловік одне за іншим сипле на тебе шикарні залицяння, то варто придивитися: чи не є вони добре підготовленими заготовками, які не один десяток разів були відпрацьовані на інших жінках", - радить Інна у коментарях "Сегодня".

Якось, розповідає модель, у неї був залицяльник, який ледве не на другу зустріч запропонував політати на повітряній кулі. "Я злякалася такої екстравагантності", - чесно зізнається Цимбалюк.


Цимбалюк застерігає від підступних залицяльників

"Але якби це був коханий чоловік, то пропозицію прийняла б з радістю. І взагалі, не люблю занадто наполегливих, але поважаю тих, які акуратно натякають", - ділиться вона.

Цікаво, що саме неординарність (можливо, і польоти на повітряних кулях на другому побаченні) приваблюють у чоловіках екс-"ВІА-Гру" і телеведучу Надію Мейхер-Грановську.

"Мій чоловік - той, хто неординарний в усьому. У думках, вчинках, ставленні до мене. Мої переваги у залицяннях залежать від мого настрою", - каже вона.

Мейхер потрібний хтось надзвичайний

Хоча Надя про заміжжя чути як не хотіла, так і не хоче. І додає: "Якщо дві половинки не збіглися - нічого не вийде, це найголовніше".

Певно, неординарності хотілося б і телеведучий, акторці Руслані Писанці. Про своїх чоловіків після розлучення зірка-погодниця намагається особливо не патякати.

"Для мене завжди було ясно, що я - величина стала. Тобто на мене не можна давити, не можна мене лаяти, робити мені зауваження. Я цього не терплю", - тим не менш, заявляє Руся.

Руся Писанка: "Я - величина стала!"

Водночас співачка Ані Лорак, яка все ніяк не дійде до вівтаря зі своїм коханим турецьким Муратом, як Нарцис, прикипіла до очей свого нареченого.

"Я вибрала Мурата за те, що у його очах можу прочитати: "Ти найбажаніша, найкоханіша, най-най", - зізнається "друге місце "Євробачення-2008".

Ані Лорак - Нарцис

Зізналася у своїх фантазіях про весілля і міс "кремезні плечі-ноги-та-все-інше" Яна Клочкова. Плавчиня без табу у сексі вважає, що заміж хоче більшість жінок, але, знаючи, як чоловіки бояться цього, намагаються обходити цю тему.

"Нерозумно заперечувати, що я не хочу надягти білу сукню та обручку на палець... Головне, щоб це була моя людина. Вірю, що така людина існує і коли-небудь я її обов'язково зустріну", - впевнена олімпійська чемпіонка.

"Якщо я буду впевнена у наших стосунках, то вийду за нього заміж, може, і наступного року. Мені потрібне весілля, щоб раз і назавжди", - попереджає вона.

Клочковій потрібно, щоб раз і назавжди!

"Моє серце може завоювати чоловік, який твердо стоїть на ногах і не кидає слів на вітер. Але багато хлопців почуваються дуже непевно поруч зі мною", - визнає Яна.

"Можливо, так відбувається через мою популярність, спортивний характер: не визнаю слабкості. А мені чомусь постійно зустрічаються мої повні протилежності, такі собі погані хлопці", - бідкається Клочкова.

І якщо Яна заміжньою ще не побувала, то відчути присмак "уз Гіменея" вже довелося співачці Наталі Могилевській. Артистка вже була у шлюбі із бізнесменом Дмитром Чалим. А тепер, як пише газета, вже нібито три роки крутить амури з іншим бізнесменом, Єгором.

А зараз Могилевська каже, що їй не до заміжжя: у січні відкриється її продюсерський центр. Але категорично нічого не заперечує, зокрема і те, що заміж їй, в принципі, хочеться.

"Я ніколи не зможу бути дружиною, берегинею домашнього вогнища, матір‘ю у традиційному розумінні цього формулювання", - заявила, попереджаючи, нещодавно в одному з теле-ефірів Могилевська.

Могилевська попереджає заздалегідь

Проте, як пише видання, щоб догодити Наташі, треба бути мудрим, терплячим, бачити у ній маленьку дівчинку і бути сильнішим за неї за духом, а також вести активний спосіб життя і мати чудове почуття гумору.

А крім вищезгаданих "дівок на виданні" не варто спускати очей з білявки Наталі Розинської, ласої до роздягань Дар‘ї Астаф‘євої, улюблениці піар-самогубців Світлани Лободи, романтичної матусі Ані Седокової, сестер Завальських з "Алібі" та багатьох інших.

Фото "Дусі" , "Сегодня", "FHM Украина", фото "Бліка" з сайту "Львівської газети"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів