Ляшко показав соски у ліжку, або Куди зникла дитина депутата?

Середа, 1 лютого 2012, 13:21

Скидається на те, що позафракційний депутат Олег Ляшко зовсім переключився на питання власної сексуальної орієнтації.

У середині січня Ляшко взяв участь у фотопроекті ЛЮБОFF журналу "Публичные люди". На світлинах з фотосесії Олег Валерійович позує із жінкою на ім‘я Росіта, яку називає своєю дружиною.

Нагадаємо, така собі Росіта (за іншою версією Розіта) Сайранен з‘явилася у медіажитті Ляшка торік восени. У вересні 2011-го депутат на всі сторони розповідав, як познайомився із Росітою, що народила йому доньку Владиславу.

А наприкінці грудня того ж таки року Ляшко раптом оголосив, що готується вдруге стати батьком. Щоправда, коли саме народить "дружина Ляшка", Олег Валерійович тоді окреслив "ТСН" розпливчасто:

"Днями, скоро, і обов'язково моя дружина народить у пологовому будинку у Черкасах".

Зауважимо, що помітно вагітною "дружину Ляшка Росіту" ніхто й не бачив.

І от, надворі вже лютий 2012-го року, а гіперактивний у мережі Ляшко так і не повідомив громадськість через ЗМІ чи соцмережі про щасливу подію. Хто саме народився і чи таки народився у Ляшка – досі таємниця.

Натомість у середині січня Ляшко та Росіта взяли участь у фотозйомці для журналу про публічних людей. Що цікаво, на жодній з фото Росіта не виглядає вагітною.

"Жодних зовнішніх ознак вагітності ми не помітили", - підтвердив у коментарі ТаблоID один із працівників журналу.

Виходить, що або Ляшко з Росітою вирішили нарешті не кричати на весь світ про те, що у їхній сім‘ї поспіло поповнення. Або ж Олег Валерійович трохи забрехався, коли в зимово-святкову пору розповідав пресі про те, що зробив ще одну дитину, яка от-от народиться.

Нагадаємо, сексуальна орієнтація Олега Валерійовича – чи не найпопулярніша тема, яка спливає у ЗМІ у зв‘язку із його постаттю. А почалося все після того, як в інтернеті спливли відеозаписи сповіді Ляшка про секс та оральні забавки Олега Валерійовича із чоловіком на ім‘я Боря.

Відтоді Ляшко, як горох об стінку, б‘ється, намагаючись довести, що він мужик, та ще й гетеросексуальний – тобто вкладає в ліжко жінок, цілується з дівчатами в Ялті (будучи буцімто одруженим), катає на веліку бабусь, бракує підерастичні джинси, і роздягається "із дружиною".

Ляшко з Росітою, яку він називає дружиною, знявся у фотопроекті "про вічне кохання" 
 Парочка валялася у ліжку
Як відомо, у грудні Ляшко заявив, що його дружина от-от народить. На фотосесії Росіта була вже не вагітна. Але куди поділася дитина, і чому такий балакучий раніше Ляшко досі мовчить?
Заради фотозйомки і репутації гетеросексуального мачо Ляшко знявся топлес і показав соски 
 Джинсики в Олега Валерійовича такі, як він любить, - не підерастичні і напнуті в паху
 Вічна любов, вічна любов... А ще влітку Ляшко цілувався і ліз до рота абсолютно іншій жінці
 
 Топорна обробка фотошопом?
 То, пане Олеже, вас можна вітати з батьківством знову?

Фото Олександра Солта для журналу "Публичные люди"


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Скандал

Скандальне зізнання: Ляшко розповів про секс з чоловіком. ВІДЕО

В інтернеті з‘явилося скандальне відео 1993-го року запису, на якому Ляшко власною персоною розповідає деякі інтимні подробиці своїх статевих стосунків з чоловіком і де звучать такі звороти, як "дрочив" і "в рот брав".
Персона

Ляшко: "Де ви бачили педераста з таким голосом..?"

"Послухайте мій голос. Де ви бачили педераста з таким голосом – баритональний бас? Не хочу образити представників секс-меншин, тому поміняйте: де ви бачили гея з таким голосом?" – вів собі Ляшко.
Останні матеріали
Більше матеріалів