Ляшко в Ялті показово збуджувався. ФОТО

11 серпня 2011, 14:19

Літній відпочинок депутата Олега Ляшка, якому нещодавно пошкодили зад, проходить легко і невимушено: коло моря і у товаристві молоденьких дівчат.

До редакції потрапили фотографії, на яких Ляшко обіймається і цілується із панянкою модельної зовнішності.

Як вдалося дізнатися ТаблоIDу, із дамочкою на ім‘я Яна депутата засікли у Ялті приблизно тиждень тому.

Ляшко з молоденькою супутницею ледь не з власної ініціативи позували фотографу, який натрапив на них на ялтинській набережній.


При цьому, як зазначає джерело, після зйомки із молодицею Ляшко, якого ледь не придушив Адам Мартинюк, перепитав фотографа:

"Тепер ти віриш, що я не п...с?"

Певно, не дає спокою Олегу Валерійовичу його "відеоминуле" на просторах інтернету.

Як відомо, торік у всесвітню мережу потрапив відеоролик, у якому Ляшко на допиті зізнається в одностатевому сексуальному зв‘язку із таємничим Борею.

Щоправда, сам депутат згодом запевняв, що це відео сфабриковане. От тільки відтоді чутки про те, що Ляшко належить до VIP-гей-тусовки Києва, тільки посилилися.

А в одному з інтерв‘ю Олег Валерійович намагався переконати журналіста у своїй традиційності у секс-плані за допомогою голосу: "Послухайте мій голос. Де ви бачили педераста з таким голосом – баритональний бас?".

Окрім того, починаючи з осені 2010-го року, коли Ляшко став "секс-зіркою" інтернету, він почав активно фотографуватися з жінками і проявляти до них жвавий інтерес на своїй сторінці у Facebook.

Хто знає, можливо, з ялтинською юною Яною він теж познайомвився в інтернеті. А позував, швидше за все, заради чергової піар-акції на тему "гетеросексуальність Ляшка".

Ляшко у Ялті знайшов собі дівчинку для підгодівлі
Берег Чорного моря Олег Валерійович, якому закидають приналежність до гей-спільноти, теж вміє використати для піару
Зображуємо пристрасть
Апофігей феєрії - поцілунок у ясна просто на камеру, щоб же ж усі побачили. "Тепер ти віриш, що я не п...с?"

Фото джерела ТаблоID

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів