"Король Харкова" Ярославський знявся у кіно. ВІДЕО

21 лютого 2012, 14:04

Про харківського олігарха Олександра Ярославського зняли фільм. Президент ФК "Металіст" став героєм документальної стрічки "Король Харкова".

Фільм про українського мільярдера зняла польська телекомпанія TVP1. Головним сценаристом фільму є Барбара Влодарчик, яка і проводить з головним героєм цілий день.

Фільм про Ярославського було записано влітку 2011-го року, але у світ він вийшов лише в грудні 2011-го. Фільм іде польською мовою, але в інтернеті можна знайти відео із російськими субтитрами.

Польським журналістам вдалося зняти резиденцію Ярославського. Маєток олігарха під Харковом, у селищі Мартове, займає 25 гектарів і розташований на березі озера.


Польським журналістам вдалося зняти резиденцію Ярославського

Як сказано у фільмі, резиденцію Ярославського обслуговує 80 осіб, в основному - мешканці навколишніх сіл.

Причому, це не єдина нерухомість олігарха – він також має будинок під Києвом і розкішні апартаменти.

Над озером мільярдер саме закінчує будувати черговий будинок.

"Оцей будинок розміщено на понтоні, як і лазню. Тому його можна зсунути і мандрувати на ньому, як герой Марка Твена по Міссісіпі", - пояснює архітектурну вигадку Ярославський.

Президент ФК "Металіст" став героєм документальної стрічки "Король Харкова"
Резиденцію Ярославського обслуговує 80 осіб, в основному - мешканці навколишніх сіл

Також у фільмі показано, як о 6-ій ранку Ярославський у темних плавках прямує до басейну у прохолодну воду.

"Бадьорить. Змушує задуматися про життя", - зауважує Ярославський, чиї статки, за даними деяких джерел, сягають 3 мільярдів доларів.

Окрім того, зазначається, що олігарх дбає про своє тіло і здоров‘я - дотримується дієти, займається йогою і щодня бігає.

О 6-ій ранку Ярославський у темних плавках стрибає до басейну

О 6.30 ранку у резиденції Олександра Ярославського - час сніданку. У столовій на момент зйомок зібралися батьки мільярдера та його дружина, 23-річна Марина. Двійко маленьких дітей Ярославського і Марини на той час саме поїхали на канікули до Туреччини.

До речі, як повідомляється у документальному фільмі, хрещеним батьком менших дітей Ярославського є один з найбагатших людей Росії, алюмінієвий магнат, друг Путіна, Олег Дерипаска.

А сам Ярославський за сніданком зізнався:

"Я завжди мріяв про те, щоби бути багатим. Щоби стати мільйонером, то, може. ні, але щоби бути при грошах", - зауважив він.

О 6.30 ранку у резиденції олігарха - час сніданку
Батьки Ярославського
Дружина Марина, у дівоцтві Свентицька, молодша за Ярославського на 29 років
Ярославський з дітьми
Ярославський з кумом Дерипаскою

При цьому батько Ярославського зазначив, що "син ніколи не посвячував нас у свої справи", а мати додала: "Ми лікарі, для нас багатство ніколи не було пріоритетом".

При цьому Ярославському, який нині грошима може розкидатися, згадалося дитинство, коли вони з батьками жили "у Салтовці, у звичайній квартирі у 46 квадратних метрів".

Тепер же мільярдер живе у хоромах і їздить на персональному авто. О 8-ій ранку робітники подають йому дві машини - одну, спеціальної збірки і з двигуном потужністю у 800 кінських сил, для нього, іншу - для охорони.

Щойно господар залишає резиденцію, за ним одразу зачиняються ворота висотою у кілька метрів. До слова, олігарх завше керує машиною сам.

О 8-ій ранку Ярославському подають дві машини

"Все тому, що мій робочий день починається о 7 ранку. Тобто о 7 ранку мені телефонує людина, яка відповідає за будівництво усіх об‘єктів і по телефону ми проводимо коротку нараду..," - розповідає Ярославський.

"А от за кермом в мене лишається час для себе, щоби зібратися з думками, спланувати день. Мені ніхто не заважає", - додає він, хоча визнає, що про всяк має і водія.

"Скажу вам, що найнадійнішу охорону я забезпечую собі сам... Так, в мене навіть два пістолети", - розповів Ярославський.

"Король Харкова", як назвали його поляки, любить швидко їздити і не соромився це показати іноземним журналістам. Так, під час поїздки з приміського маєтку до Харкова журналістка зробила Ярославському зауваження, що той швидко їздить.

"Ми їдемо 120 км/год, не можу сказати, що це якась надзвичайна швидкість", - сказав олігарх, який, певно, давненько не читав Правила дорожнього руху України. При цьому Ярославський хутко випереджає автомобілі і здійснює обгін через суцільну лінію.

Мільярдер спокійно порушує правила дорожнього руху. Каже, ДАІшники його не зупиняють

На ремарку журналістки, мовляв, мабуть ДАІшники знають, хто це так їде, він відповів: "Не питав у них про це". Окрім того, як зазначив олігарх, ДАІшнкии його не зупиняють.

У фільмі також показано особистий літак Ярославського, який стоїть на території Харківського аеропорту "завжди готовий до зльоту".

Особистий літак Ярославського завжди готовий до зльоту. У ньому є місця для 8 пасажирів

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Відео з сервісу YouTube та стоп-кадри з відео

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів